2726
تک نیت نمیگیرید؟
گر نگهدارنده ی من آن است که من می دانم .... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد... خداجونم شکرت که باردارشدم و رحمتت رو شامل حالم کردی فرزندی سالم وصالحی بهم عطا کن ... دامن همه ی منتظر هارو هم سبز کن ان شا الله...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خیلی نیاز دارم که تا 3ماه آیندم معلوم بشه کلا پیچ خورده کارام بهم ، اگه بگیری که دعات میکنم ولی اگه نمیشه هیچ عزیزم شماهم داری وقت میزاری
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی می کنی .. نترس! تو برنده ای .. آخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پُره ...
فالی ورق حرف بچه ها ناراحت نشو عزیزم یکم به اونا حق بده یکی خود من همیشه فال ورق یا تاروت بهم میگفت که من زودتر از خواهرم عروسی میکنم ولی بچه ها میدونن تاپیک زده بودم حالا اون عروس میشه ومن چشام گریونه اون ۴ سال کوچکتره فالا بهم میگفتن تا ۲مدت این میشه هیچی نمیشد میگفتن میان خواستگاریت تا ماه ها کسی حتی زنگم نمیزد دیروز بچه ها بهم خیلی امید دادن ولی نمیدونم چرا خودم رو باختم توهم ناراحت نباش
برای برآورده شدن حاجتم ی صلوات هدیه به امام زمان بفرستید.🙏🙏🙏🙏
من که پشت دستم و داغ کردم دیگه نگیرم. میبینی هنوز هیچی نشده میان تو تاپیکت چه حرفایی میزنن? بعد هم دو روز دیگه با یه اسم دیگه تاپیک میزنن و بهت توهین میکنن. همین خانوم دو تا پست قبلش بهت گفت واسش بگیری، ولی وقتی گفتی رایگان نه دیدی چه چیزایی گفت. افسانه تشکر کرد که کرد آخه به شما چه ربطی داره خانوم محترم که اومدی میگی آخه چی گفت که ازش تشکر میکنی. ادب و نزاکت ذاتی و خانوادگیه که متاسفانه بعضی ها. ازش بویی نبردن
دنیای من محمدرضا و محدثه
2706