2726
افراد حسود چه ویژگیهایی دارن ؟ علت حسادتشون چیه ؟ چطور باهاشون رفتار کنیم ؟ اگر از اقوام نزدیک بودن چی؟
آزمودم عقل دور اندیش را ... بعد از این دیوانه سازم خویش را
به نظر من تو زندگیای امروز که تفاوت طبقاتی روز به روز داره زیاد تر میشه و از طرفی به خاطر وسایل ارتباطی ادما بیشتر از وضع زندگی هم خبر دارن طبیعیه که حسادت و عقده هم بیشتر بشه.
یه مامان مهربون...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم فقط باید فاصله رو ازشون حفظ کرد....شنیده بودم قبلا که آدمهای حسود چون خودشون دارن از حسادت زجر میکشن به هر طریق در صدد ضربه زدن به کسی که بهش حسادت میکنن هستن.... حالا یا با بدگویی و خراب کردنش پیش بقیه یا با راهکارهای غلطی که وقتی باهاشون درددل میکنیم میدن و ..... خلاصه هیچ خیری ندارن و اگه نمیشه از زندگی حذفشون کرد باید کاملا" با فاصله برخورد کرد و هر حرفی رو پیششون نگفت....کاملا" حساب شده و هوشمندانه باید دستشون رو کوتاه کرد....
2728
نسیم پست ها : 499 عضویت:1393/12/1 1394/3/23 - 4:20 به نظر من تو زندگیای امروز که تفاوت طبقاتی روز به روز داره زیاد تر میشه و از طرفی به خاطر وسایل ارتباطی ادما بیشتر از وضع زندگی هم خبر دارن طبیعیه که حسادت و عقده هم بیشتر بشه. نسیم جون این حسادت شامل خیلی از مسائل میشه و فقط مالی نیست خیلها وضعیت مالی بسیار عالی دارن ولی متاسفانه از مرض حسادت رنج میبرن.... به شوهر مردم ، بچه مردم، زیبایی، حتی هنرهای دیگران از ته دل حسادت میکنن.... اول باید بدونیم این یک بیماری روحی....همه اینجوری نیستن.... خیلیها اصلا به آدمهای پولدارتر از خودشون حسادت نمیکنن....شاید غبطه بخورن اما حسادت یعنی اینکه چون من ندارم بقیه هم نداشته باشن، نه اصلا....!
یه کاری که میکنن میتونه این باشه که نقصای زندگیتو برجسته میکنن که به خیال خودشون خوردت کنن دلشون خنک شه
Mahro0o0o پست ها : 459 عضویت:1391/2/16 1394/3/23 - 4:22 onai ke az karat eirad migiran sal bad khodshon hamon karo mikonn مهرو جون به نظرم چیزی که شما پرسیدین همیشه شامل حسادت نمیشه گفت هست.... گاهی بعضیها سرزنش و نهی میکنن اما بعد در شرایطی قرار میگیرن که خودشونم اونکارو میکنن.... لزوما" همیشه هم از حسادت نیست....ممکنه با گذشت زمان و کسب تجربه نظر و سلیقه آدمها عوض بشه....و اینکه آدم تا توی شرایطی نباشه نباید در مورد دیگران اظهار نظر کنه چون ممکنه با قرار گرفتن توی اون شرایط واقعا ببینه خودشم همون انتخاب رو میکنه.... این یه بحثه دیگه اس و جاش اینجا نیست....
نیایش جان موفقیت فقط پولدار بودن نیست اما قبول کنیم که بسیاری از موفقیت ها در گرو پوله. زیبایی، درمان بیماری ، موفقیت تحصیلی وشغلی و امثال اون با داشتن پول به راحتی حل میشه. علاوه بر اون معمولا به ثروت بیشتر حسوری میشه چون نمای بیرونی بیشتری داره. هر چند کاملا قبول دارم که تو زمینه های دیگه هم حسادت هست.
یه مامان مهربون...
ولی مهرو خانم یه چیز خوبی گفتن . من یه چیزی میخرم تو دستم میبینن میگن وا این خوبه ها فلانی از تو گرونترشو گرفته ... یا من اصلا از این چیزی که گرفتی خوشم نمیاد. بعد چند وقت میبینی که سعی کرده همونو با همون طرح و نزدیک ترین قیمت با تو بخره و اصلا یادش نمیاد منو مسخره میکرد
نسیم جون منم منکر برتری پول نمیشم ولی میخوام بگم انسانهای ذاتا" حسود منتظر این نمیشینن تا آدم پولداری لزوما" پیدا کنن تا بهش حسادت کنن....اونا حتی به خواهر خودشونم حسادت میکنن....یا حتی به صمیمی ترین دوستشون توی مدرسه که فقط از ریاضی نمره بالاتری گرفته و..... حرف من اینه این یک بیماری ذاتی هست و ربطی به اختلاف طبقاتی لزوما" نداره.... در موارد شدید حتی به فقیر تر از خودشونم حسادت میکنن.چرا؟ چون مثلا دله خوش دارن یا هرچی که خودشون نداشته باشن!! از اونطرف چون بسیاری آدمهایی رو دیدم که دستشون تنگه ولی دل بزرگی دارن و بد کسی رو نمیخوان و اصلا این خصیصه تو ذاتشون نیست این نظریه ای که اختلاف طبقاتی صرافا" باعث حسادت میشه رو رد کردم.
گاهی آرزویی و هدفی رو درمیون میذاری شنونده میره ایده شما رو که هیچ ذهنیت قبلی هم ازش نداشته اجرا میکنه که به عنوان طلایه دار و نفر اولی که تو فامیل اون کارو کرده مطرح شه
2706