2726
مثلا تاپیک های مربوط به افکار منفی دیگران چقدر روی شما تاثیر میزاره؟باعث میشه چه رفتار هایی داشته باشید؟ یا مثلا تاپیک های خانواده همسر باعث نمیشه شما هم فکرتون مغشوش بشه؟ یا مثلا کسی میگه فلان مسافرت رفته،فلان جواهر رو خریده،فلان وسیله رو واسه خونش گرفته،و شما این امکان براتون وجود نداره،آیا این مسائل تو زندگی شخصیتون تاثیر گذاشته؟
چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
هیچ کدوم ولی مطمئن شدم خواهرشوهرا واقعا بیچاره ان ...چون هر حرفی رو بزنن باز طرف برداشت بد میکنه و از موقعی که با نی نی سایت اشنا شدم یه جورایی با برادرام فقط در حد سلام موندم چون زن داداشام تفکر خیلی از خانمهایی رو دارن که حتی پیش از قضاوت محکوم میکنن
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اصلاااااا حتی از اینکه تاپیک بزارن عکس خریداشونو بزارن یا مسافرتاشون رو بزارن کیف میکنم..با اینکه قدرت خرید خیلیاشونو ندارم درباره بدگوییی از خانواده شوهر هم نه ..خیلی سخت تحت تاثیر قرار میگیرم نی نی سایت برا من مثبت بوده تا حالا
2728
ولی بعضیا واقعا راه حلای غلط ارائه میدن. مثلا توی یه تاپیک خوندم که گفته بودن به مردا بگید چشم و کار خودتونو بکنید !!! یعنی واقعا مردا موجودات احمق و بی مغزی هستند که باهاشون همچین رفتارایی بشه ؟ همچین رفتاری با کسی که صبح تا شب بخاطر ما زحمت میکشه درسته ؟ و خیلی چیزای دیگه
خدایا، یا کاری کن من مادر شوهر نشم، یا اگه شدم مادر شوهر خوبی بشم....امید به خودت
من چند ساله خواننده نی نی سایت بودم و تازه امروز همت کردم و عضو شدم. ولی تو این سالها فقط سعی کردم چیزهای خوب و مثبتو از بچه های اینجا یاد بگیرم.
من همونم که همیشه گوجه رو از لای ساندویچ میکشم بیرون و حال همه رو بهم میزنم  
راستش من خودم وقتی تاپیکی میبینم که درباره خرید فلان طلا و جواهره دلم میسوزه،البته نه اونایی که جنبه مشورتی داره،میترسم کسی نداشته باشه و دلش بشکنه
چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
برای منم تاثیری نداشته.مطمئن هستم کاربرانی که تاپیک بدی مادر شوهر و از اینجور چیزا میزنند،خودشون هم مسلما مقصر بودند و اینجا خودشون رو بی گناه میدونند تاپیکهایی هم که برای خریدن وسایل جدید کاربران هست با دیدنش اتفاقا خوشحال هم میشم که دوستان وسایل جدید گرفتند.شرایط زندگی هر کسی یا دیگری فرق داره ولی از بعضی تاپیکها میشه درس زندگی و خیلی چیزای خوب دیگه یاد گرفت
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...
سومیسو دقیقا حرف منو زدی . تا کسی خودش مقصر نباشه حتی به اندازه 10 درصد کسی باهاش بدرفتاری نمیکنه
خدایا، یا کاری کن من مادر شوهر نشم، یا اگه شدم مادر شوهر خوبی بشم....امید به خودت
2706