2410
2553
عنوان

خانمهای گل تبریزی

152 بازدید | 5 پست
شرمنده من دیروز هم این تاپیک رو زدم ولی کسی جواب نداد،مجبور شدم باز تکرارش کنم سلام خانمهای تبریزی عزیز کسی جدیدا بیمارستان شهریار برای زایمان رفته؟ رسیدگی شون خوبه؟ موقع سزارین اجازه میدن که همسر هم بمونه پیش مون؟ فیلم برداری زمان زایمان داره؟ ببخشید که سوال هام زیاده ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره ،جواب بده
مامان نورا جان من 2ماه پیش بیمارستان بهبود زایمان کردم.به همسر اجازه نمیدن ولی فیلم برداری داشتن.رسیدگیشون هم خیلی خوب بودایرادش محیط کوچیکش و اتاقای تنگ بود اینارو گفتم که بهتون بگم دکتر من توی هر 2 بیمارستان(شهریار و بهبود) بود ولی چون اشنا بود گفت بهبود رو ترجیح میده.چند ماهی هم که برای ویزیت میرفتم از چند نفر شنیدم که شهریار دیگه مثل قبل نیست.حتی خانمی میگفت 6سال پیش بچه اولشو اونجا دنیا اورده راضی بوده ولی اینبار از رفتنش شدیدا پشیمون بود به نظر من دکترتون بهتر میدونه کجا مصلحته
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه امیرالمومین باشه خیلی عالیه.خواهرم اونجا زایمان کرده بود خیلی خوب بود.دکترشم مژگان یگانه بود ایشالا به سلامتی و خوشی زایمان میکنین
از اینکه به طرز اعجاب انگیزی فقط در رویاهایم سرزنده‌ام احساس غم میکنم
2456