2733
2739
مردادی که بـــــــاشی : بی آنکه بخواهی تمام حرکاتت خاص میشه …. نگاهت … عاشقی و دوست داشتنت …. سکوت و کلامت …. احساس و مهربانیت …. صبوری و تحملت …. حتی غرور و لجبازی هایت هم جذابیتی خاص دارد ….  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام.خداروشکر.رفتم سونوگرافی.اخه ماه قبل عادتم روزاول لکه بینی بودروزای بعدلخته ولی کم.دکترگفت شایدکیست داری ولی خانومی که سونوانجام میدادگفت نداری.فولی16اندومتر8.ازوقتی اقدام کردم اینطوریم.زیردلم دوهفته مونده به ع ا د ت م دردمیکنه
2738
جوجو من امروز رفتم سونو واژینال... بهم گفت یه فولی 15 میل و یه کیست 26.5 میل دارم. خیلی ناراحتم...
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
منم 3 ماهه تو اقدامم ولی امروز فهمیدم کیست دارم. چی میخوای بدونی عزیزم؟
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود🍃 گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود🍃 گاهی گدای گدایانی و بخت با تو یار نیست🍃 گاهی تمام شهر گدای تو میشود🍃
نی نی جان عزیزم همیشه درونت روازخدالبریزکن تاانرژی فوق العاده ای داشته باشی.درمان میشه فدات شم.توروخداگریه نکن عزیزکم.من هم فکرمیکردم دارم ولی خداروشکرنداشتم.قرص میخوری وان شاالله باانرژی بیشترمیری برامامان شدن
2706