2726
سلام به همه من سه ماه دیگه خدا بخواد زایمانمه قصدم به طبیعیه و هیچ مشکلی هم باهاش ندارم هم اطلاعات دارم هم فیلم کلی دیدم هم قراره همسرم تا لحظات آخر باشه و مامای خصوصی باتجربه هم دارم ... تنها و تنها نگرانیم بخیه هاشه میشه تجربه ی خودتونو بگید ؟ ترجیحا تجارب خوب رو بگید من روحیه بگیرم :)
بخیه هاش هیچ مشکلی نداره اصلا حسشون نمیکنی فقط از وقتی میری خونه روزی چند بار باد گرم سشوار رو روی بخیه هات بگیر از روز سوم کاملا جذب میشه بدون هیچ مشکلی انشالله راحت زایمان کنی
فقط خدا....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من فکر کردن به سزارین برام سخته ! خودم پزشکم و از بس تو اتاق عمل دیدم چجوری لایه لایه میبرن و همه اعما و احشا رو دستکاری میکنن خوشم نمیاد ،بعدشم کلی چسبندگی میده . اگه ضروری باشه سزارین خوبه وگرنه نه دو تا از دوستانم هم سزارین شدن و خیلی اذیت شدن ، همه بخیه ها تا مدتها موقع عطسه و سرف و زور زدن درد داشت هم برای شیردهی خیلی به مشکلات خوردن ، فرم شکمشونم به هم ریخت ... ای بابا کاش یه روز صبح پا میشدی می دیدی بچه ات بغلته !
من مراحل زایمان خیلی سریع پیش رفت و دکترم تعجب کرد و خدارو شکر همه چی خوب بود اخه مادربزرگ شوهرم بهم گفت از ماه هفت هرشب دوش اب گرم بگیر و من هرشب این کارو کردم اخه دیسک کمر هم داشتم ودردم کم میشد بعد فهمیدم چقدر اثر مثبت روی روند زایمانم داشته
فقط خدا....
از اون ور دو تا از دوستام طبیعی آوردن و خیلی راضی بودن یکیشون که حتی از روز سوم نشسته بود رو بخیه هاش ! در حدیکه دیگه دکتر بهش گفته بود بابا درسته حالت خوبه ولی مراعات کن و به خودت فشار نیار !
ممنون مامان نورا خیلی نکته ی کمک کننده ای بود اینا رو تو کتابا که نمینویسن ! تجربه ی بقیه واقعا کمک میکنه من الان دارم یه روز در میون میرم باشگاه ، یه سری حرکات کششی و سبک و تا حد تحمل هوازی ... نمیخوام بی تحرک باشم ، هوا هم که انقدر گرم شده نمیشه پیاده روی کرد، واقعا حالم بد میشه با این بار تو گرما بخوام راه برم میگن فعال باشی کمک میکنه به زایمانت ...
سلام منم زایمان طبیعی داشتم پسرم هنوز دو ماهش نشده فوق العااااااده راضیم طبیعی عالیه درسته درد داره ولی واقعا هیچی طبیعی نمیشه باورتون نمیشه خدامیدونه من ساعت دوازده طهر مرخص شدم از همون طرفم اومدم سر سفره نشستم انگار نه انگار زایمان کردم بابام با چشمای گرد فقط نگام میکرد
دنیا تویی...تاابد به ساز دنیایم می رقصم؛مسیحا پسرک بهاری من،همیشه بخند♥♡♥
سمن جون خدا نی نی گلتو برات حفظ کنه اولا بعدش خدا رو شکر که انقد راضی هستی ممنون که اومدی گفتی امیدوار شدم :) کاش انقدر آدمو نمیترسوندن ! واقعا ترس خیلی بده ، چند تا زا آشناهای من دقیقه 90 فقط به خاطر ترس رفتن سزارین شدن و الانم با عوارضش دست به گریبانن ، هر دو شون خیلی واسه شیردهی مشکل داشتن به خاطر بی تحرکی و مواد بیهوشی و بخیه ها که نمیشد بچه رو بغل کنن ... منم 80 درصد زایمان طبیعی ها رو دیدم که راضین ، از اون طرف بعضیام خیلی آدمو ناامید میکنن و میگن فاجعه بوده ...
2706