2733
2734
عنوان

شما بگید من چیکار کنم!!!!!!

548 بازدید | 34 پست
سلام پسر من 11 ماهشه از چهارماه و نیم دارم بهش به دستور پزشک غذا میدم چون از شیر من سیر نمی شد اما الان که بزرگتر شده نمیشه از دستش یه لقمه غذا خورد تا سفره قاشق می بینه از خودبی خود میشه می خاد غذا رو از دهن ما دربیاره بخوره من و شوهرم اعصابمون خیلی خورده
من در صبح 15 مرداد 93 متوقف شدم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
کودکان در غذا خوردن با یکدیگر تفاوت دارند به تفاوت ها و خصوصیات فردی کودکان باید توجه داشت. حجم غذای دریافتی در دفعات مختلف و در هر کودک متفاوت است و بستگی به شخصیت کودک دارد. مثلا" کودکان آرام بیشتر می خورند ولی همین کودکان هم ممکن است در یک وعده کمتر و در وعده دیگر بیشتر بخورند بنابراین مادران نباید انتظار داشته باشند که همیشه بشقاب یا کاسه غذای کودک خالی شود در حالی که ممکن است چند قاشق و یا حتی 2 یا 3 قاشق غذا در هر وعده برای یک شیرخوار 6 تا 8 ماهه کافی باشد و به هر حال توسل به زور و فشار هرگز کارمناسبی نیست. برعکس کودکان فعال به دلیل توجه بیشتر به محیط اطراف خود، به حجم کم ولی دفعات بیشتر غذا، نیاز دارند. گاهی کودکان مانند بزرگسالان ممکن است نسبت به غذاهای مختلف و یا اوقات مختلف غذا، اشتهای متفاوت داشته باشند. مثلا" گاهی ممکن است صبح برای صبحانه اشتهای زیادی نداشته باشند و یا گاهـی عصـرها که فعالیت زیادی کرده و خسته هستند و یا به دلیل یک حمام طولانی، خواب آلود شده اند ممکن است بیشتر نیاز به خواب داشته و کمتر غذا بخورند.
چی میشد میتونستم قدر عزیزترین کسی که خدا بهم داده رو بدونم...
مگه تو به خاطر مردم زندگی میکنی ؟خوب مثلا چی میخوان بگن ؟؟که ی بچه به این کوچولویی زیاد غذا میخوره؟؟خوب بگن چه اهمیتی داره بزار اون طفل معصوم بچهگیشو بکنه این اصلا مشکله حادی نیست خانومی سخت نگیر
2706