2733
2734
عنوان

زایمان در بیمارستان خاتم یا نیکان؟

1583 بازدید | 37 پست
سلام خانوما میشه راهنماییم کنید و با دلیل بگین کدوم بیمارستان بهتره برای زایمان؟ اگر هم تجربه ای از هرکدومشون دارین، بگین که خیلی کمکم می کنید
انسان ها این حقیقت را فراموش کرده اند، اما تو نباید فراموشش کنی...تو تا زنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی!...(آنتوان دوسنت اگزوپری)
سلام زایمان نداشتم ولی متاسفانه توی بیمارستان نیکان سقط کردم یک شب هم بستری بودم واقعا عااااالی بود آدم احساس میکرد توی فیلم های خارجیه خیلی خوش برخورد و شیک و با امکاناته آرزومه اونجا زایمان کنم البته دکترم هم اونجا عمل میکنه فقط
خدایا شکرت مامان شدم ایشالا همه دوستامم مامان بشن الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان پاشا کی سقط کردی؟
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.
2728
تجربه دارها میشه نظر بدین؟
انسان ها این حقیقت را فراموش کرده اند، اما تو نباید فراموشش کنی...تو تا زنده ای نسبت به چیزی که اهلی کرده ای مسئولی!...(آنتوان دوسنت اگزوپری)
2738
النا جون هفته 18 وااای مرسی نفس جان؛ میتونم بپرسم چقدر هزینه ات شد؟‌شما بیمه تکمیلی تحت قرارداد نیکان رو داشتی؟ یک شب بستری شدین؟ بیهوشی داشتین یا اپیدورال؟ ببخشید اینقدر سوال میپرسما
میشه اگه کس دیگه ای هم تجربه داره بگه؟
من هر دوش بودم زایمان خاتم و عمل زانوم نیکان هر دو خوبن واقعا اما اگر جای شما بودم از اونجاییکه خاتم مجهزترین ان آی سی یو رو داره قطعا دوباره خاتم رو انتخاب میکردم
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....
البته بگم فقط یه اشتباه از نیکان دیدم تو محاسبه هزینه ها که حدود 500 تومن دو سال پیش اشتباه بیشتر گرفت که ما فهمیددیم و گرفتیم یه مقدار این اشتباهاتشون زیاده تخت بغلمون هم براش اشتباه حساب کرده بودن یعنی اگر متوجه نمیشدیم از دستمون رفته بود
هیچ وقت باطن زندگیمونو با ظاهر زندگی دیگران مقایسه نکنیم....
2706