2733
2734
هنوز باورم نشده ،هیچ وقت فکر نمیکردم روزی یه همچین تایدکی بزنم،امام زمان تو روز تولدش منو عشقمو به هم رسوند تو روز تولدشم خبر سه نفره شدنمونو داد،خدایا هزار مرتبه شکرت،با تمام وجودم برای همه منتظرا دعا میکنم خدا زودتر دامنشونو سبز کنه و فرزند سالم و صالح بهشون بده،از همه دوستای نی نی سایتم که تو تمام این دو سال هم دمم بودن ممنونم
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز قرار بودم برم برا عکس رنگی نوبت بگیرم و ماه اینده برم ای یو ای
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
2731
2738
البته یه خط پر رنگ بود یه خط کمرنگ،نمیتونم حساب کنم اخه روز 17 پریودم امپول اچ سی جی زدم تغریبا 10 روز عقب انداخت پریودمو
2706