2726
سلام بچه ها خیلی ناراحتم دوست صمیمیم بعد از 20 سال فهمیده که مادرش مشکل اخلاقی داره البته قبلانم شک کرده بود ولی الان مطمئنه تمام فامیلم میدونن که مادرش از وسایلاشون کش میرفته حتی چند بار دوستم دیده که از مغازه ها یا جیب دیگران پولو وسیله برمیداشته دوستم میگه همش خودشو گول میزده چون واقعا باور این موضوع خیلی تلخ بوده براش البته خداییش حقم داشته منم بودم دق میکردم تازه میگفت مادرش با یه مرد هم در ارتباطه که اینم فامیلاشون فهمیدنو ابروشون رفته دوستم تازه ازدواج کرده و نمیخاد همسرش چیزی بدونه از من راهنمایی میخاد ولی اصلا نمیدونم چی بگم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم, این مسیله خیلی سنگینه, بهتره با روانشناس صحبت کنه, بعدم مورد نادری هست که دیگرا ن بخوان تجربه داشته باشن
جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.
2728
خیانت شوهرا تو نى نى سایت کم بود انواع دیگش هم وارد شد در ضمن عنوان تاپیکتون نفرت انگیزهههه اگه کسى بخواد به سوالتون جواب بده باید براى چند لحظه هم که شده در مورد مادرش بد فکر کنه و تصور کنه حالا چى بگههه
بچه ها دوستم میگه به مادرش گفته اول هاشا کرده بعدم که اشتباهشو قبول کرده میگه توبه کرده دوستم میگه دیگه چیزی ازش ندیده ولی خیلی ضربه خورده اصلا به مادرش اعتماد نداره
واقعا نمیدونم براش چیکار کنم خیلی دلش شکسته تو فامیل براش ابرو نمونده البته باهمه قطع رابطه کرده با اینکه میدونه راس میگن ولی بخاطره خودشو شوهرش مجبوره قبول نکنه و وانمود میکنه که همش تهمته بچه ها خیلی دردناکه واقعا خوابم نمیبره!
2706