2737
2734
میخام ببینم بدهست یان بخداهمش میخادزیرسینه باشه تاول کنه کریه میکنه تازه شیرم ندارم فقط دوست داره مک بزنه
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بهش بده بابا خودت رو اذیت میکنی چرا . .والا قدیمیا از اون پستونک ساده ها میدادن به بچه هاشون الان که ارتودنسی اومده . پسر من از اولش بهش دادم الان رفته تو پنج ماه دیگه خودش نمیگیره به هیچ وجه . نق بچه رو میندازه اگه اولش نگرفت بزن تو اب قند و بهش بده . دکتر به من گفت
دلم میخواهد به همه ی عقاید احترام بگذارم ولی احترام به برخی عقاید توهین به شعور خودم است . پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم
والا همسایه ما هم ک الان پسرش 5ماهه اس اوایل همین مشکل رو داشته،رفته پیش دکتر اطفال ،دمتر گفته پستونک مادر دوم بچه اس هیچ ضرری هم نداره اینکه میگن دندوناش کج در میاد و فک بچه فلان میشه همش حرفه و اثبات نشده
آره بابا ربطی ب دراومدن دندون نداره بچه منم خودش از سرش افتاد
ای که رفته با خود دلی شکسته بردی اینچنین به طوفان تن مراسپردی ای که مهر باطل زدی به دفتر من بعد تو نیامد چها که بر سر من... من همون اوشینم خخخخ چ لوس😉
2738
آخی جونممممممممم ...
والا چی بگم من با اینکه دوقلو دارم اطرافیان گفتن به هر سختیی هست عادتشون بده به پستونک منم یه بار دو بار پستونک گذاشتم دهنشون دیدم تف میکنن یا اوغ میزنن دیگه دلم نیومد بدم چون یبار باید بزوووور عادت بدی یبار باید بزوووور از سرش بندازی بعدم دوستام که بچه هاشون پستونکی بودن تو هفت هشت ماهگی دهنشون صاف شد چون تو خواب تا پستونک از دهنشون میوفتاد جیغ و داد و گریه تا خود صبح! بنده خدا ها هر ده دیقه از خواب میپریدن ولی من راحت بودم
اشکال نداره منم ب نی نی دادم خیلی خوب بود وقتی سه ماهش شد خودش دیگه نگرفتش از اونوقت به بعد سرگرم بازی میشه
مَن جَاءَ بِالْحَسَنَةِ فَلَهُ عَشْرُ أَمْثَالِهَا ۖ وَمَن جَاءَ بِالسَّيِّئَةِ فَلَا يُجْزَىٰ إِلَّا مِثْلَهَا وَهُمْ لَا يُظْلَمُونَ.
منم لچم پستونکیه ..فقطم معمولی میگیره نه ارتودنسی ...ضررش کجا بود ..من خودم تا سه سالگی پستونکی بودمدندونامم عالین ...مشکل فکم ندارم... اینا حرفه همش ... کلکسیون پستونک داریم تو خونمون ... برا وقتای بیقراریش عالیههههه
2706