2737
2734
سلام من عزیزم.الان توهفته ۳۸هستم
الله اکبر... گاهی گمان نمی کنی ولی می شـــود...گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود!!!...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت اســـت... گاهی نگفته قرعه به نام تو می شـــود..گاهی بساط عشق خودش جور می شود....گاهی به صد مقدمه ناجور می شود... گاهی گدایٍ گدایی و بخت یار نیســـت ...گاهی تمام شهر گدای تو می شود!!!
البته پارسالم باردارشدم و سقط شد.امسال بامتفورمین و یه دوره لتروزول باردارشدم
الله اکبر... گاهی گمان نمی کنی ولی می شـــود...گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود!!!...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت اســـت... گاهی نگفته قرعه به نام تو می شـــود..گاهی بساط عشق خودش جور می شود....گاهی به صد مقدمه ناجور می شود... گاهی گدایٍ گدایی و بخت یار نیســـت ...گاهی تمام شهر گدای تو می شود!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش اکثرپلی کیستیکاباردارمیشن فقط باید تخمدان تحریک شه فولی خوب داشته باشی
2731
منم بودم مشکل خاصی نیست میشی
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
منم بودم الان تو هفته ده هستم . همه داروها و قرص ها رو امتحان کردم . آخرش دکترم عوض کردم با یه دوره لتروزول و دو‌تا آمپول فوستیمون یه فولی به ۲۵ رسید و بارور شد .
خدایااااااا شکرت منم بعد از دو سال چشم انتظاری مادر شدم . خدایا شکرررررت
2738
اگه چاقی وزنت در حد ده کیلو کم کن پیاده روی داشته باش حتما قبل نزدیکی .. یه دکتر غدد هم برو ببین کم کاری تیرویید نداری ؟
خدایااااااا شکرت منم بعد از دو سال چشم انتظاری مادر شدم . خدایا شکرررررت
کلا برای باردار شدن باید صبور و بی خیال باشی. بخوای هی فکر بکنی و ماه ها رو بشمری و با دیگران مقایسه کنی اذیت می شی و کارت سخت تر می شه. من خیلی ها رو دیدم که به محض بی خیال شدن باردار شدن.