2737
2734
عنوان

شک دارم هنو.......

815 بازدید | 74 پست
سلام سه ماه قبل شوهرم بهم خیانت کردو با یه ج... ای حرف میزد که البته دوست دوستش بودو اونم در جریان بود من از یه طریق فهمیدم و بروش اوردم و قهر کردم و خلاصه اونم اومد دنبالم و که اشتباه کردم و اینا البته دو سه بار به گفته خودش بیرونم رفتن ولی الان سه ماه از اون قضیه میگذره و من هنو یادم نرفت هیچ همش به روش میارم و اونم احساس میکنم داره پررو تر میشه نیدونم چیکار کنم
زیادی توی دلم بزرگت کرده بودم
امشبم شوهرم اومد خونه نون اورد و رفت بهم گفت میرم و برمیگردم بعدش که بهش زنگ زدم کجا رفتی گفت شاید فردا بریم بیرون برای همین دارم میرم مرغ بگیرم ولی من خیلی شکاکم احساس میکنم رفت اون ج...رو ببینه
زیادی توی دلم بزرگت کرده بودم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام شیرین جون منم شوھرم یہ بار بھم خیانت کردہ بود درکت میکنم، اما بنظرم بہ روش نیاری بھتر اینطوری پروتر میشہ سعی کن بھش نزدیکتر شی و بیشتر محبت کنی اینجوری خودش شرمندہ میشہ البتہ ببخش دخالت کردم اجی
هرگاه زندگی باتمام سختی هاورنج هایش به سوی تو هجوم آورد،ناامیدنشو. خدای توویوسف یکیست...
2738
من نمیدونم طرف خیانت میکنه چرا خانوم باید بهش جایزه هم (محبت) بده؟؟؟ عزیزم کنترلش کن ولی نا محسوس یعنی به روش نیار گذشته رو ولی جوری هم رفتار نکن که فکر کنه کاملا بخشیدیش و نذار خیالش راحت بشه که دیگه با مُچش کاری نداری!
نہ ابجی گلم جدا خوابیدن و بی توجھی بی مھــری و دلسردی میارہ من ۳ سال پیش این اتفاقہ تلخو تجربہ کردم این راھش نیس
هرگاه زندگی باتمام سختی هاورنج هایش به سوی تو هجوم آورد،ناامیدنشو. خدای توویوسف یکیست...
2706