2733
2739
خیلی خسته شدم از این همه استرس دغدغه بیجا تعلق زیادم ب این دنیا چ تفاوتی داره مهریه کدوم عروس بالاتره سرویس طلام جواهره یا نه مارک لباسم چیه تالارم کدوم منطقه شهره ارایشگاهم کجاست ماشینمون چیه . چ تفاوتی داره حلقم برلیانه یا نه . چرا اینهمه دل بستیم به این دنیا . روحم خستس ارامش ندارم خدایا خسته شدم خیلی کمکم کن .
ای کاش قویتر بودم تا حرف دیگرون برام مهم نبود ای کاش میتونستم پا رو نفسم بزارم . چرا قانع نیستم چرااینهمه فکر مسموم دارم
وای گفتیییییی.منم خبلی از خودم خستم که اینقدر مادی شدم
همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
احساس میکنم همه ی معیارم برای خوشبختی و لذت بردن از زندگی شده پووول!!!!!و چون ندارم از زندگیم حتی لحظه های قشنگ لذت نمیبرم
همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
گرین اجان اخه بحث فقط امرگ نیست من حس میکنم الانم ارامش ندارم
2740
2706