2726
دوستان ممنون میشم بگید من خیلی سرم شلوغه میترسم یه دفعه ثبت نامش تموم بشه
اعتقادات هر کسی مثل مسواک اون آدم میمونه ، پس لطفا مسواکتو تو حلق بقیه نکن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تهرانم مامان پارسا یعنی از 15 خرداد اسم نویسی همه پیش دبستانیا شروع میشه؟ من میخوام پیش دبستانی تو دبستان باشه که دولتی باشه و خیلی هزینه نداشته باشه
2728
منم همینطور البته اینجا تفاوت قیمتاش کمه خصوصی و دولتی فرقی زیادی نداره ولی چون پسرم مهد خصوصی بود (زیر نظر بهزیستی هست ) افتضاح بود مربیش میگفت اصلن خصوصی دیگه نفرستینش برای همین میخوام بره دولتی حالا شما برو سر بزن اگرم هزینش برات زیاد بود نفرستش چون اجباری نیست من اگر جای خوب و قیمت مناسب گیرم نیاد میفرستمش مهد قرآن
فاصله ها هیچگاه حریف خاطره ها نیستند.
امروز رفتم برای ثبت نام گفتند ثبت نام نمیکنیم ! تاریخم ندادند که کی باید ثبت نام کنم! کسی اطلاعی داره؟
سلام خانمهای نازنین،تابستون داره شروع میشه و شاید دوست داشته باشید کوچولوهای نازتون بدون بیرون رفتن توی گرما بتونن توی خونه باله یاد بگیرن،ما هم به همین دلیل برا یه مدت کوتاه قیمت مجموعه آموزش باله کودک را کم کردیم تا هرکس علاقه داره عزیزدلش باله را توی خونه و با کمک یه مجموعه آموزشی معتبر یاد بگیره بتونه این محصول را خرید کنه
http://varzeshbanoo.com/
2706