2733
2739
عنوان

زود بیایین

161 بازدید | 2 پست
سلام خانم های گل 😍💋🙆🙋💁 گروه سیاست های زنانه در واتساپ هر کی دوست داشت عضو باشه فقط و فقط فقط در واتساپ و خصوصی به شماره ی من پیام بده 9374527983 در عین لطیف بودن و زن بودن یه خانم با وقار و متین باشین سیاست های زنانه رو یاد بگیریدو سعی کنید هوش هیجانیتون رو تقویت کنید و بفهمین همسرتون از چه چیزهایی بیشتر خوشش میاد با وقار و متین بودن یعنی اینکه بدونین چی رو ،کجا و چطور انجام بدین بدونین که چه کاری و چه حرفی متناسب با چه موقعیتیه این یه مهارته که بدست آوردنش شاید کمی سخت باشه ولی با تمرین و گذشت زمان ممکنه. کافیه شروع کنین به یادگیری و هم نشینی با خانوم های با وقار ،یادگرفتن مهارت های ارتباطی،یاد گرفتن سیاست های رفتاری و .... برای شرکت در گروه👆👇 فقط و فقط در واتس آپ و فقط و فقط به شماره من و فقط و فقط به خصوصی من مراجعه کنید و ذکر کنید گروه سیاست های زنانه
نمیدونم واسه چی با تو خوبه همه چی ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.