2410
2553
پسر من سه سال و یک ماهشه. چون خونه ی مادرشوهرم طبقه ی پایینه، از صبح که بیدار میشه میگه برم پایین .اگه درو باز نکنم خودشو به در و دیوار میزنه میگه برم.یا تا مادرشوهرم بیاد سریع باهاش میره.ایناش مهم نیست. چون بچه های برادر شوهرم یکسره تو کوچه اند، حرف زشت یاد گرفتن و وقتی حرفی میزنن اینم تکرار میکنه و یاد میگیره.هرچند جلوی من و باباش جرات نداره حرف زشت بزنه، ولی وقتی پایینیم قشنگ میگه.هرچی هم کتکش میزنم آدم نمیشه . تازگی ها باید منم همه ی نیازاشو براورده کنم وگرنه لجبازی میکنه.البته وقتی میزنمش حساب میبره و میشینه یه گوشه.ولی وقتی کسی از پایینیا رو میبینه دیگه شروع. میکنه باز . چیکار کنم درست بشه و این رفتارها واسش عادت نشه?
دنیای من محمدرضا و محدثه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دختر من سه سالشه حرف بد خاصی بلد نیست یه مدت ببخشید واژه ی بی شعور رو یاد گرفته بود و جلوی دوست و اشنا به کار میبرد واقعا حس بدی داشت یه روز طی وب گردی یه تنبیهی یاد گرفتم و انجامش دادم این بود که به مدت سه دقیقه گذاشتمش تو اتاق و در و بستم و تاکید کردم که اگر دوباره تکرار کنی دوباره تنبیه میشی قول داد که دیگه تکرار نمیکنه ولی اون روز سه مرتبه تکرارش کرد و منم روی حرف خودم وایستادم و هر سه مرتبه به مدت سه دقیقه حبسش کردم خدا رو شکر دیگه تکرار نشد:)
بذار از خنده های تو یکم خوشبختی بردارم
2714
حرف زشت بزنه خب، بچه س دیگه،اقتضای سنش اینه مثل طوطی تکرار کنه،دو سه سال دیگه از دهنش میفته،اما تاثیر بدرفتاری و کتک زدن شما ماندگاره و خدای نکرده باعث میشه در آینده راه خطا بره
نی نی مو امام رضا برام از خدا گرفته،خودشم مواظبشه
اون یاد گرفته با گریه و لجبازی به خواستش برسه،کتک اصلأ خوب نیست نکن این کارو،فقط چند وقت به گریه و لجبازیهاش اهمیت نده ندیده بگیر نه نازشو بکش نه دعواش کن به بقیه اجازه دخالت نده نزار بیان نازشو بکشن ببینه که با لجبازی به جایی نمیرسه کم کم این کاراشو ترک میکنه
میتوان زیبا زیست، نه چنان سخت که از عاطفه دلگیرشویم،نه چنان بی مفهوم که بمانیم،میان بدوخوب،لحظه ها میگذرند،گرم باشیم پر از فکر و امید،عشق باشیم و،سراسرخورشید،زندگی همهمه مبهمی از ردشدن خاطره هاست،هرکجاخندیدیم هرکجا،خنداندیم،زندگانی آنجاست،بی خیال همه تلخی ها
وقتی حرف بد میزنه تو این سن چون هزینه معنیشو نمیفهمه باید اهمیت ندی انگار نشنیدی .ولی باید به بچه های برادرشوهرت بگی جلوی پسرت حرف بد نرنن یا شوهرت بهشون بگه
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس و برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره قربون مهربونیت برم خدا جون
آره انگار اصلأ نه حرفای زشتشو شنیدی نه گریه لجبازیهاشو میبینی و میشنوی
میتوان زیبا زیست، نه چنان سخت که از عاطفه دلگیرشویم،نه چنان بی مفهوم که بمانیم،میان بدوخوب،لحظه ها میگذرند،گرم باشیم پر از فکر و امید،عشق باشیم و،سراسرخورشید،زندگی همهمه مبهمی از ردشدن خاطره هاست،هرکجاخندیدیم هرکجا،خنداندیم،زندگانی آنجاست،بی خیال همه تلخی ها
2706