2733
2734
عنوان

قهوه خورای حرفه ای کمککککک

212 بازدید | 8 پست
من هرچی اسیاب میکنم قهوه رو بازم وقتی جوش میاد حل نمیشه و میاد بالای ظرف جمع میشه باید از صافی رد کنم. و اون کف معروف هم درست نمیشه اصلا چیکار کنم
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
قهوه آسیاب شده بخر
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای قهوه ترک باید خیلی ریز و آسیاب بشه عزیزم، چیزی شبیه آرد. این اندازه که شما آسیاب می کنید به درد دستگاه موکات یا اسپرسو میخوره.
واقعا مامان شدم!!! [smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
2731
من اول با مولینکس اسیاب کردم. بعد دیدم خوب نیست تو اون هاون کوچولو قدیمیا که زعفرون میسابیدن سابیدم نرم شده وولی بازم حل نمیشه
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
ببر قهوه فروشی برات با درجه ریز آسیاب کنه بعد رو شعله کم با قهوه جوش دم کن راهش فقط همینه
تو خدایی هستی که میدونی هر چیزی رو چه موقع به بنده هات بدی و زندگی شون رو با یه نیم نگاهت از این رو به اون رو کنی.. بابت نگاهت ممنونم خدا جون... بابت هدیه ای که دادی... بابت همه مهربونیات....
با درجه 3 آسیاب کن و با قهوه جوش خونگی دم کن
تو خدایی هستی که میدونی هر چیزی رو چه موقع به بنده هات بدی و زندگی شون رو با یه نیم نگاهت از این رو به اون رو کنی.. بابت نگاهت ممنونم خدا جون... بابت هدیه ای که دادی... بابت همه مهربونیات....
دوستمون راست میگه میتونی ببری قهوه فروشی برات آسیاب کنند. من آسیاب دستی قهوه دارم و در اندازه قهوه اسپرسو و موکات جواب میده ، نه ریزتر.
واقعا مامان شدم!!! [smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
2738