2737
2734
من باردارم یکی از نزدیکانم هم همیشه برای بچم کلی خرید میکنه اعم از لباس ,وسیله,طلا,البته بعنوان هدیه و علاقه چون وظیفش نیست,مشکل اینجاست که ایشون مالش شبهه داره ماماس و میدونم که کارای غیر شرعی انجام میده سقط و...,بگید چیکارکنم,اگه بهش بگیم نخر که خیلی بده یکی از نزدیکان درجه یکهست شما بگید چیکار کنم؟با این خریدا؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلم سلام. منم همین مشکلو دارم. از درجه یک هستن. خیلی پرسو جو کردم میگن تاجایی ک ممکنه باید قبول نکنی، درغیر اینصورت ب یک فقیر بدید. البته خوشبختانه من فقط خوارکی دریافت میکنم ک طوری ک متوجه نشن میدم ب کسی. اما واقعا سخته چیزیو نمیتونی بخوری، اما بازم خونشون میری نمیتونی چیزی نخوری. کلا نمیدونم چکار باید کرد
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ..... دوست جونا برای سلامتی پسر نازم ی صلوات محبت کنید. میسی. خدا جونم گل پسرمو ب شما سپردم.
من یقین دارم کل مال.
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ .وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ..... دوست جونا برای سلامتی پسر نازم ی صلوات محبت کنید. میسی. خدا جونم گل پسرمو ب شما سپردم.
2738
تا یقین نکنی اون هدیه رواز بخش حرام مالش خریده مصرفش اشکال نداره.من خودم میخواستم برم سفر تو بارداری یک جاییکه نمیدونم غذاشونو پاک و حلاله یا نه.شوهرم از یه روحانی عارف مسلکی پرسیده بود گفته بود اشکال نداره فقط هرشب 70تا استغفرالله بگو.شما هم میتوانی این کار بکنی یا احتیاط کنی سعی کنی تا جایی که میتوانی خوراکی هاشونو نخوری )منم همین کار میکردم)و هدیه هاشونو هدیه یا صدقه بدی
اولا هرمشکلی برات پیش میاد همه رو از مرجعت بپرس کاملم بپرس دوما اگه مطمینی ک ازمال حرومه مخصوصا غذارو ک نخور اگه نیستی هم اگه باردلری تاجایی ک میشه نخور چون به هرحال اثر خودشو داره درنهایت هرچی محبور شدی بگیری یابخوری یه مقدار پول برای رد مظالم کنار بزار یا خمسشو حساب کن بده خیالت راحت میشه