2737
2734
عنوان

زخم دهانه رحم

327 بازدید | 17 پست
سلام .من زخم دهانه رحم دارم ازمایش پاپ انجام دادم التهاب متوسط نشون داده.یه دوره پماد تریپل سولفا و کلوتریمازول مصرف کردم ولی احساس میکنم خوب نشدم.شنیدم اگه با دارو خوب نشد باید فریز کنم.کسی میدونه هزینه فریزچقدره؟
سلام عزیزم منم رفتم پاپ اسمیر تو جوابش نوشته بود زخمو التهاب اما دکترم گفت من تو معاینه نمیبینم هیچ دارویی نداد فقط مترو نیدازول داد .حالا نمیدونم برم یه دکتر دیگه یا نه،فریز چطوریه؟درد داره؟
همه روز برندارم سر ازین خمار مستی....که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
سلام عزیزم. من 4 سال پیش انجام دادم. اون موقع نردیک 200 شد. اگه بچه نداری حتما حتما برای این کار با چنوتا دکتر خیلی خوب مشورت کن. چون بعد از اون کار دکترای زیادی به من گفتن چدا اینکارو کردی نباید میکردی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو بارداری دهانه رحمم کوتاه شد. از دکتر جدیدم پرسیدم گفت نمیتونم بگم قطعا به دلیل فریز شدنت بوده اما هرگونه دستکاری دهانه رحم می تونه باعث این مسئله بشه. البته عزیرم شاید انجام این کار برات خیلی لازم باشه اما حتما نظر چندتا دکتر دیگه رو هم بپرس.
2738
ماه من حتما یه دکنر دیگه برو.منم تا حالا فریز انجام ندادم ظاهرا میگن درد نداره.من قبل از پریودی ترشحاتم زیاد میشه یکمم خارش دارم ...نمیدونم هرچی پمادم استفاده میکنم بازم خوب نمیشه واقعا کلافه شدم.چون تازه ازدواج کردم هنوز باردار نشدم و فعلا قصد بارداری ندارم میترسم واسه بارداری ایندم مشکل ایجاد بشه
من پارسال فریز کردم ولی الان میترسم که خوب نبوده باشه چون نزدیک یک ساله باردار نشدم درد نداره ولی راههای سنتی هم داره که متاسفانه من تازه اشنا شدم
خدایا دستانم را خالی مگذار موهبت مادر شدن را بر من عطا گردان
2706