2737
2734
سلام دوستان.میاید با هم همفکری کنیم که چه چیزهایی باید بخوریم؟مثلا من امروز عذاب وجدان گرفتم اخه دو روزه تو غذام گوشت نریختم اخه دیشب و امشب کشک بادمجون بود .ناهار هم گوشتی نبود .دیروز ناهار گوشتی بود که من از طعمش خوشم نیومد نخوروم فقط اب خورشت رو خوردم
احساس میکنم از رو تنبلی به تغذیم خوب نمیرسم .مثلا خیلی میوه نمیخورم.البته توت فرنگی رو حتما هر روز میخورم.خیار هم همراه با غذا.نه اینکه اصلا نخورما.کلازیاد میوه ای نیستم .امشب زردالو و الوچه خوردم ولی همش و هر روز نمیخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین خانومی منم ازگوشت کلا بدم میاد ازبچگی ! فقظ هم تاحالا آب خورشت میخوردم ولی مرغ فراوان میخورم تاحالا هرچندوقت آز دادم مقدار آهن خونم به اندازه بوده!ونرمال فقط سعی کن غذای سالم بخوری

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
عزیزم تغذیه سه ماهه اول چندان اهمیتی نداره و ب همین خاطرم فقط دو کیلو اجازه اضافه وزن میدن تو سه ماهه اول اتفاق خاصی نمیفته و جنین اونقدری از مادر دریافتی نداره
دلخوشیم اینه که خدا مراقب من و همسرم و دختر کوچولومونه....خدایا ممنونم...
بله سه ماهه دوم و مخصوصا سه ماهه سوم خیلی مهمن واسه وزن بچه هم ک دو هفته آخر خیلی طلاییه البته من خودم سر دوتای قبلیم ویارم خوردن بود و فقط میخوردم امیدوترم سر این بد حال بشم و لب ب چیزی نزنم بلکه ی کم وزنم بیاد پایبن
دلخوشیم اینه که خدا مراقب من و همسرم و دختر کوچولومونه....خدایا ممنونم...
2706