2737
2739
سلام من هفته 14 بارداری‌ام. تو عید فهمیدم باردارم. روز 15 فروردین تونستم یه متخصص پیدا کنم و برم پیشش. ولی دکتر خوبی نبود. تو شهرمون (قزوین) چند تا دکتر معروف هست. به توصیه دوستان رفتم پیش خانوم دکتر ناصری که گفت: وقت زایمانت ایران نیستم. قبولم نکرد. گفت برو پیش یکی دیگه که خودش معرف کرد. به اندازه ناصری معروف نیست. فرداش رفتم سراغ یه دکتر دیگه اونم خیلی معروفه. اوایل اردیبهشت بود ولی 12 خرداد بهم وقت داد. دیگه ناچار رفتم پیش همون دکتر که خانوم ناصری معرفی کرد. الحق دکتر خوبیه و سختگیره. دقیقا چیزی که برای آدم وسواسی مثه من مناسبه. تو غربالگری اول NT 2/5 بود. دکترم گفت NT دقیقا رو مرزه. نمی‌تونیم به این عدد صد در صد اطمینان کنیم. اگه واقعا 2/5 یا کمتر باشه نرماله ولی اگه 2/6 باشه ریسکه. چون دستگاه و سونولوژیست امکان خطا دارن. خیلی بد بود استرسش تا جواب آزمایشم بیاد و مطمئن بشم که ریسکم نه تنها نرمال، بلکه پایینه. حالا فردا 12 خرداده، از یه طرف می‌گم به خاطر امتحانم شده باشه یه سر برم پیش اون دکتر معروف ولی فکر می‌کنم نکنه دوباره سر Nt بهم استرس بده. از یه طرف دکتر خیلی معروفیه و جراحیاش هم معروفن. اما خیلی شلوغه طوری که مریضا رو 5 تا 5 تا می‌فرسته تو... از یه طرف از دکتر خودمم راضی‌ام. بیشتر اونایی که تو مطبشن یا بارداری دومشونه یا یکی از اقوامشون پیشش زایمان کرده و راضیه. واقعا موندم چی کار کنم. اگه برم می‌شه سومین دکتری که انتخاب می‌کنم، اگه نرم ممکنه بعدا پیشمون بشم. مامان و بابام می‌گن نرو، خواهرم و شوهرم می‌گن برو! چی کار کنم؟
خداوند به هر که بخواهد رزق بی‍حساب می‌بخشد. (آل عمران 37) برای سلامتی همه تو راهی‌ها صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728