2703
2553
عنوان

مهاجرت به کانادا یا استرالیا

6476 بازدید | 17 پست
سلام .بچه ها اگر امکان رفتن به کانادا یا استرالیا را داشته باشید.یعنی مدارک لازم هر دو را داشته باشید برای اقامت کجا را ترجیح میدی؟کانادا یا استرالیا.اگر با ذکر دلیل بگید ممنونم میشم...راستی من شرایط لازم هر دو را دارم ولی دودلم که برای کدوم اقدام کنم.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
غزاله جون من اگر بخوام اقدام میکنم برای کانادا باید برم کبک ......بعدش میتونم جام را عوض کنم برم شهرهای دیگه..
ممنون ازتمام دوستان.
اندیشه من همین را شنیدم که از هر کی پرسیدم میگه هر دو خوبن....
خانمی یه سری به تایپیک این دو تا کشور تو همین قسمت که تایپیک زدی بزن.دوستان مقیم بهتر راهنماییت میکنن.
من شخصه از کانادا بیشتر تعریف شنیدم تا استرالیا .مگه اینکه شغل مناسبی تو استرالیا براتون باشه.
ولی به نظر آب و هوای استرالیا واسه ما که تو آب و هوای معتدلیم دلچسب تر باشه
2714
دوستان سلام
چند وقتی هست که تو فکرشم خواهش می کنم از دوستانی که استرالیا و کانادا هستند بیشتر توضیح بدند از کجا باید شروع کرد با وکیل رفتید یا خودتون اقدام کردید من شوهرم 39 سالشو مهندس مکانیک و در حال آماده شدن برای LELTS هست فکر میکنید کدوم کشور مناسبتر برای کار کردن هست در ضمن دو تا پسر 5/1و 3 ساله دارم ولی قصد م جدی است
لطف میکنید تجربیاتتونو برام بزارید
سلام دوستان. کیانا جان من خودم استرالیا هستم به نظر من برتری کانادا بخاطر اینه که به امریکا نزدیکه. اب و هوای استرالیا خیلی بهتره فکر کنم از سرمای کانادا ادم افسرده میشه اما دانشگاههای کانادا بهتره. هر دو کشور هم مهاجرپذیرن و این خوبه برای ما. به نظرم کار توی استرالیا راحتتر گیر میاد.
کیمیا جان چک کنید اگه امتیاز میارین خودتون اقدام کنید خیلی سخت نیست. همسری همه کارا رو خودش کرد بدون وکیل. اول هم باید همون ایلتس رو پاس کرد. ظاهرا سختترش کردن. ضمنا من الان بیشتر میشنوم برای استرالیا قدام میکنن. بازم تحقیق کنید ببینید کدوم بهتره
آترینا جون میشه منو راهنمایی کنی چطوری میشه برای استرالیا اقامت گرفت؟؟؟؟؟؟من و همسرم لیسانس داریم منتها توی رشته های انسانی.بچه نداریم.حرفه خاصی بلد نیستیم.انگیلیسیمون بد نیست.چکار کنیم؟باید حرفه خاصی یاد بگیریم؟؟یا مدرک دانشگاهیمون باید توی رشته های خاص باشه؟میشه کمک کنی لطفا عزیزم؟
میشه برای کامل خوب شدن نی نی من دعا کنید و یه صلوات بفرستید خاله ها؟ اللهم صلی علی محمد و آل محمد
ما برای کانادا اقدام کردیم . وکیل نداشتیم . بهمون قول 1 ساله داده بودن ولی الان 4 ساله که هیچ اتفاقی نیفتاده و حتی ممکنه رد بشیم چون الان شرایطشون و شغلای درخواستیشون تغییر کرده . این یعنی 4 سال اتلاف وقت و پول .
و این باعث شد خیلی بی انگیزه بشیم . البته برای ما بد هم نشد . فهمیدیم اینجا برای ما بهتره . راستش دیگه دوست ندارم برم اونجا یعنی فکر نمی کنم ارزششو داشته باشه این همه دوری و شرایط بد آب و هوا و کار و این وضع دلار .
شاید یه جای نزدیکتر و بی دردسر تر . اصلا حوصله از 0 شروع کردنو ندارم
جشن آذین طراح و مجری جشن تولد http://www.jashnazin.com/
2706