2737
2734
31 شهریور 37 هخفتم پر میشه.دلم میخواد بچم نیمه اولی باشه تا برای مدرسه تفاوت کمی با بچه اولم داشته باشه.به نظرتون اون موقع میشه سزارین کرد؟ بچه اولم طبیعی بود خیلی دوست دارم اینم طبیعی باشه ولی به خاطر نیمه اولی شدن بچه میخوام سزارین بشم.به نظرتون خوبه؟
خب نیمه دومی باش. چه ایرادی داره عزیزم همین جا مامانها تاپیک زدن که بچه مون متولد مرداد یا شهریور هستش و باید بره کلاس اول اما نسبت ب. بچه های هم سن که نیمه دومی سال قبل هستن یا اوایل نیمه اول خیلی کوچیکه و.... هزارتا چیز دیگه بزار سیر طبیعی رو طی کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی دوست داشتم نیمه اول باشه ولی اقداممون به نتیجه نمی رسید.چون هر دو هم دخترن تو مدرسه رفتن به نفعشون بود.به نظرتون تو این هفته میشه سزارین کرد.چون دختر اولم تو 38 هفته و 3 روز طبیعی به دنیا اومد فکر نمی کنم 37 هفته خیلی زود باشه
2738
اگه بچتون دختره که میتونی زایمان کنی دخترها تقریبا از هفته 36 کامل هستند و خودشون توی هفته 38 یا 39 طبیعی به دنیا میان ولی اگه پسر بود نمیتونستی آخه پسرها خیلی دیر ریه هاشون کامل میشه و برای طبیعی گاهی توی 42 هفته به دنیا میان که مادرها نگران میشن و میگن چرا اینقدر طولانی شده عزیز شک نکن اون موقع دخترت کامل شده و زایمان کن به سلامتی
2706