2703
2553
عنوان

خوردن ماءالشعیر ، نی نی زیبا

| مشاهده متن کامل بحث + 40765 بازدید | 29 پست
مرسی دوستای گلم . بله بچه به مامان و باباش میره ... به سیب و پرتقال که نمیره . اما تاثیر داره من تاثیرش رو دیدم . تاثیر روی رنگ پوست رو کامل دیدم .

شما با خوردن یک میوه یا غذا یک ویتامین رو در بدن بیشتر می کنید که این ویتامین می تونه تاثیر زیادی روی اون بچه ای که در حال شکل گیری هست بگذاره .
عزیزم برای مو من شنیدم کاهو و ماهی خیلی تاثیر داره. برای پوست هلو. ماءالشعیر های موجود تو بازار به روش اصولی که همون استفاده از جو هستش درست نمیشن. از عصاره مالت تجاری درست میشن. اگر تاثیر ویتامین ب مدنظر باشه شما از خود جو تو سوپ یا آش استفاده کنید خیلی بهتره. یه کار دیگه استفاده از کته هستش. و یا اینکه زمانیکه میخواین برنج رو ابکش کنید یه ظرف دیگه زیرش بزارید و اب رو سرد که شد بخورید.اینطوری ویتامینهای ب رو هم میگیرید. ولی درکل مصرف میوه و سبزی به میزان لازم و کافی تو دوران بارداری عالیه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مامان بادووم جون گاهی بچه ها دنیا میان کچل هستند اما تعداد موهایی که توی سرشون هست زیاده . یعنی بعدا که موهاشون بلند میشه ، پر پشت می شه . ایشالا هر کس همونطوری که نی نی می خواد خدا بهش بده و سالم و سرحال و درستکار باشه .
من اصلا دوست ندارم بچّم پر مو بشهههههههههههه.. چی‌ بخورم که کم مو بشه؟!..

زیتون هم پوست بچه رو سفید میکنه..
جای مردان سیاست بنشانید درخت تا هوا تازه شود.. سهراب
2714
سلام دوستان من عضو جدید هستم،الان 4ماه باردارم 2روزه که علاقه شدیدی به خوردن ماءالشعیر پیدا کردم میترسم خطرناک باشه میشه راهنماییم کنید.....................
اگر خداوند فقط و فقط تکه‌ای زندگی در دستان من میگذارد?به هر کودکی دو بال هدیه می دادم?رهایشان می کردم تا خود بال گشودن و پرواز را بیاموزند.

بنظرم زیبایی کودک مربوط میشه به آب و هوا و ژن پدر مادر 

ورنه البته بعضی از این خارجکیا که نه قرآن میخونن نه خوراکشون مثل ماست چرا بچه هاشون خوشگل میشن و شبیه پدر مادرشونن

یا ازونطرف اهل تسنن یا خیلی از ماها که خیلی قران میخونیم یا انواع تغذیه هایی که میگن واسه زیباییه رو مصرف می کنیم بچه ها یا به باباهه رفتن یا به مامانه .. 

منم باردارم و هرچی دارم تجربه اینو اونو میپرسم و میگن فلان میوه رو بخور یا فلان سوره رو بخون بهشون میگم خب پس چرا بچه هاتون شکل خودتون شدن !!!

قیافه بچه فقط ب ژنتیک ربط داره تروخدا تو این دوره زمونه ازین حرفا نزنین.!

میوه و این چیزا شاید یکم توی شفافیت پوست اثر بزاره اما بچه ی هلو که تحویلتون نمیده! فقط و فقط ژن

دوستان کسی موبایل دکتر طاهره مختاریان رو داره یا  انلاین باهاش در ارتباطه، هم برای پسر دار شدن  یا دختر دار شدن کمک می کنه و‌هم در دوران بارداری کمک میکنه که نوزاد باهوش و‌زیبا بشه  کارش حرف نداره .منم میخوام بچه دار بشم در به در دنبال موبایلش هستم . چند بار مطبش زنگ زدم کسی برنداشت . با اینکه قبلا استاد من تو دانشگاه بود هنوز نتونستم موبایلش رو پیدا کنم . تو کامنت ها خوندم با واتس ابپ  و تصویری مشاوره میده برای همین گفتم اگه کسی شماره واتس اپ و مشاوره انلاین ایشون رو داره لطفا بده میخوام تا عید باردار باشم🙏🙏🙏🙏🙏🙏لطف میکنید

2706