2737
2734
عنوان

زایمان در بیمارستان دی

22203 بازدید | 18 پست
سلام به همه شما عزیزان
در مورد زایمان (چه طبیعی چه سزارین)تو بیمارستان دی تجربه ای دارین؟ یا از کسی چیزی شنیدین؟ خدماتشون چه جوریه؟ یا تمیزیشو چیزای دیگه؟؟؟؟
ژوانم عشقم

ساحل عزیزم سالهای سال بود که از این بیمارستان به عنوان یکی از بهترین بیمارستان های تهران یاد می کردند ولی در حال حاضر متاسفانه بسیار بسیار اسف بار است . من خودم سال 88 توی این بیمارستان سزارین کردم. با این که بیمار خصوصی بودم و حتی اتاق خصوصی داشتم اما اصلا راضی نبودم . نمی خواهم بگم که من توقعاتم زیاده نه . برعکس در مجموع آدم راحتی هستم و با هر شرایطی سازگار میشم. از آن مریضهای بدادا هم نبودم که بگی نازشون زیاده. شاید باورت نشه ولی بعد از 5 ساعت حتی از جام بلند شدم را به راحتی راه رفتم در حالی که همه کسانی که همون روز زایمان کرده بودند مشغول آه و ناله بودن. بگذریم. اول از همه از تخت بیمارستان بگم که تا من بدبخت را گذاشتند روش تخت خودبه خود شروع کرد به بالا آمدن (از این تختهای دیجیتالی بود ولی قاطی کرده بود) سر تخت همین طور میامد بالا و بالاتر و من بیچاره هم که داشتم به بچه شیر می دادم فقط از همراهم خواستم که بچه را بگیره . حالا خودم از جمع شدن تخت و فشار به بخیه ها چه دردی کشیدم بماند. پرسنل زیاد بد نبودن (من خودم ماما هستم و میدونم که کار توی بیمارستان چقدر سخته ) اما وضعیت بهداشت آنجا و رسیدگی به بهداشت بیمار بد بود.
پرسنل بخش نوزادان هم زیاد همکاری نمیکردند . دختر من شب تا صبح گریه میکرد چون شیر نداشتم بهش بدم و گرسنه بود اما پرسنل حتی زحمت نکشیدند تا دقایقی بچه را نگه دارند و تمام شب تا صبح بچه در کنار من و مادر بینوام بود. (این را هم بگم که من با بردن بچه به بخش نوزادان در تمام ساعات روز موافق نیستم ولی این را هم میدونم که توی این شرایط که مادر خسته و تحت داروی بیهوشی است و بچه بیقراری میکنه حمایت پرسنل لازم است) .
عزیزم من فکر میکنم حالا که میخواهی هزینه کنی چون هزینه دی با جاهای دیگه فرقی نداره و حتی در بعضی از موارد بیشتر هم هست بهتره به جای دی بری عرفان یا لاله.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
سلام دوستان من سال 90 بیمارستان دی زایمان کردم ..واقعا عالی بود ..البته هزینه زایمان 6 میلیون شد ..که قبل عمل گفتن بیمه ایران قرار داد داریم ولی بلد عمل ..گفتن قرار داد تمام شده..خلاصه همسرم 6 میلیون داد😆ولی خیلیییییییی راضی بودم ..دکترم ..دکتر نسیم سرمست بود. الانم برای زایمان دوم میرم دی ...

سلام

من اول مهر ۹۶ بچه های دوقلوم توسط دکتر وزیری در بیمارستان دی بدنیا اومدند

اتاق خصوصی و یک شب بستری شد نه میلیون و ششصد هزار تومان

فقط ۱/۵ میلیونش هزینه های الکی زده بودند به اسم دکتر کودکان بنام دکتر فاتح

۳/۱ میلیون دکتر برای خودش زده بود تغزه با کلی آشناییت

۰/۸ دستیار

۰/۸ بیهوشی و ...

2706