2733
2739
من دخترمو زیاد بیرون میبرم البته نه الزاما پارک جاهای مختلف ... دیروزم بردمش پارک کلی بازی کرد تا جایی که تو ماشین خوابش برد از خستگی ولی امروز خونه موندیم و حوصله نداشتم ببرمش بیرون الان همش میگه حوصله ام سر رفته الان اومده بغلم نشسته براش آهنگ چرا گذاشتم سرش گرم بشه عذاب وجدان گرفتم که چرا پارک نبردمش آخه خیلی کمتر پارک میبرمش و بیشتر فروشگاه میریم شماها چه جوری سر نی نی ها رو گرم میکنین ؟ هر روز پارک می برینشون؟هر چند وقت به چند وقت بیرون میبرین؟
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن
من تقریبا در هفته 5 روز را پارک می برمش...من هم امروز نرفتم چون حوصله نداشتم...ولی خوب بچه ها پارک را بیشتر از پاساژ و خرید دوست دارن...من پسرم 2 سال و 8 ماهشه
لطفا از صفحه ی اینستاگرام من دیدن کنید Emel_luxury

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ما هم هر روز میریم بیرون.یکساعت پیاده روی رو حتما داریم.دخترم 2سال و 6 ماهه.مععمولا هر دوروز یه بار میبرمش پارک اون دو روز دیگه رو میریم هر جا بشه تو خیابونای اطراف قدم میزنیم یا میبرمش خونه بابام اینا
برای دنیا تو شاید فقط یک نفر باشی ولی برای یک نفر شاید اندازه یه دنیا ارزش داشته باشی...
ما معمولا آخر هفته ها با باباش میریم پیاده روی کوچولومون هم اونجا حسابی میدوه ولی عاشق بچه هاست و دوست داره بره قاطی بچه ها تو قسمت سرسره ها بازی کنه که منه تنبل کم میبرمش اونجا البته منم از 7 روزه هفته تقریبا 6 روزشو عصرها بیرون ولیم
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن
2738
امروز برای پسر کوچکم یک کار فوق العاده کردم از صد تا پارک بهتر. توی بالکن یه وان پلاستیکی نسبتا جادار گذاشتم و توش سه بسته ماسه بهداشتی خالی کردم بعد هم کاملا لختش کردم و گذاشتم توی وان اگر بدونید این وروجک که یک جا بند نمی شد چه کیفی می کرد درست یک ساعت و نیم اون تو بود بعد هم همونجا شستمش آوردم تو خشک کردم لباسشو پوشوندم گذاشتم تو صندلیش که سوپشو بیارم یه شیر عسلی هم دادم دستش شیرو خورد در جا خوابید الآن منم دارم نفس می کشم.
من که هفته ای یه بار گاهی هم 10 روز یه بار میبرمش بیرون .طفلک همش تو خونه است
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
من پسرم نصف روز مهد میره . سه روز در هفته بعد مهد میریم خانه اسباب بازی دو روز هم عصرها میریم پارک اخر هفنه هم مهمونی . البته پیش اومده ۴-۵ روز نتونستم ببرمش بیرون
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش