2726
آپلود عکس چهل شب تا شب نوزدهم ماه مبارک رمضان وقت باقی است شب قدری که از هـزار ماه با ارزش تره.. نمیدانم خودتون رو امده کردید برای مهمانی خـدا؟ نمیدانم با خودتون چه قولی گذاشتید تا شب های احیا شما هم دستانتون رو ببرید به بگیـد خدایا درسته کمه .. اما بپــذیر یه گناه رو توی این چهل روز تـرک کردم یه عمل خیـر توی این چهل روز انــجام دادم ((هر کس دوست توی این چهل روز تا شب قدر با ما همـراه باشه بفرمـایــد توی این چهـل شب به خدا یه قول بدید و بهش عمل کنــید)) خــتم دعای الهی عظم البلاء هم قرار میدم حتما در این چـهل روز بخونـید ان شالله که امام زمان دعـا گوی همگی اتون بـاشه اللهم عجل لویک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
آپلود عکس خــتم چهل روز دعــای فــرج(الهی عظم البلاء) تاریخ شروع چـهارشنبه(3/6) تاریخ پایان (شب نوزدهم ماه رمـضان) به نیت سلامتی و فرج امام زمان و حاجت روایی جــمع آپلود عکس 1-زهرا 2-صـبا 3-هایدی 4-به ائین 5-ماه من 6-شکلات عسلی 7-barana688 8-موژان 9-سمیرا 10-زهر بانو 11-فاطمه 12-امیر کیان 13-جوجو 14-مریم مامان کیانا 15-بهانه 16-مامان آینده 17-baron_bahari 18-شیوا 19-الهه 20-عاطی 21-فروهر 22-لوپینو 23-مریم ناز 24-اسنات 25-شالما 26-اسمانی 27-زمرد 28-مهـسا 29-سدنا 30-رز 31-مریم خواهر رز 32-sare 33-مامان نخود خانم 34-Parniaa 35-خانم عرب 36-دوست قدیمی شمـا 37-نور 38-eli.omidi 39-joojoo 40-Saied 41-زری جون 42-شمیسا 43-ارامش 44-رویای مریم 45-باران 46-لیلیناز 47-MinoOshiii 48-مرمت 49-Nano 50-یاسمن خانم 51-تینکربل 52-گلنسا 53-جیلی 54-پالوما 55-مائده 65 56-بیتا 57-parissss 58-سارا 59-سامی کوچلو
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از امـشب عزیزم شروع میشه تا شب نوزدهم ماه رمـضان.. _____ امام زمان فرمودند برای فرج من دعـا کنید که فرج کار خودتون حتــما اتفاق می افته.. حال چه ایامی بهتر از این ایام. خیلی خوب میشـه چهل شب برای فرج امام زمان دعـا کنیم وقتی شب احـیاء رسید بگیم ما شـرمنده مولا هستیم کسی که شب و روز برای ما دعـا میکنه اما همینکه چهل شب برای فرجش دعـا کردم رو خدایا ازم قبول بفـرمـا.. هر کس دوست داره این چـهل شب تلاش کنه و قدمی برداره تا شب احیـا دستش رو پـر کنن از خیرات تشـریف بیاره.
از امـروز هایدی جان تا شب نوزدهم ماه رمضان روزی یکــ مرتبه.
خواهش میکنم عزیزم ان شالله که امام زمان از همگی امون قبول کنن ______ راس دعاهاتون وقتی دعای فرج رو میخونید برای خود امام زمان بـاشه عزیز دل زهـرا خیلی غریبه. مبادا یادتون بـره به یادش باشید و برای خودش دعـا کنــید.
من همیشه بعد نماز صبح این دعارو میخونم..چه خوبه که شبها هم این کارو انجام بدم...مرسی...التماس دعا دارم از همه تون بچه ها...راستی فردا دارم میذم قم و جمکران....دعا گوی همه ی شما هستم اگه قابل باشم
به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
2706