2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امیتیس اسم قشنگیه.همینطور اروشا...السا....السانا......مانلی.......مایسا.....ارونا.......ارشیدا.......هلسا........درنیکا.........دریتا......سارینا.......
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2738
عزیزم تو انتخاب اسم بیشتر دقت کن این اسمی که ما برای بچه هامون انتخاب میکنیم تنها چیزی هست که همیشه حتی بعد از ما با بچمون میمونه پس خوب این مانا ترین یادگار هر پدر و مادر در نهایت دقت و سلیقه انتخاب بشه فقط تک بودن مهم نیست اسم باید خوش آهنگ و با معنا باشه و به نظر من اسمهای پارسی گزینه هایی هستند که این خصوصیات رو دارن.
امیدوارم دختر گلت سلام و نامدار باشه.
ببخشیدااا... ولی اصلا قشنگ نیست

برای انتخاب اسم خیلی ملاک هارو باید درنظر گرفت مثل بامعنی بودن، خوش آهنگ بودن، زیبا بودن، تلفظ راحت داشتن و.... نباید ملاک انتخاب اسم فقط و فقط تک بودن باشه.

من هم خیلی دوست ندارم که اسم بچه بیش از حد تکراری و زیاد باشه، ولی از طرف دیگه این رو هم نمی پسندم که اسم تا اون حد عجیب و غیرعادی باشه که بچه بیچاره با هرکی که دوست میشه، سر هر کلاسی که میشینه، هر جا که خودشو معرفی می کنه و...و...و... همیشه با سوال تکراری "معنی اسمت چیه؟!" مواجه بشه!!!!
2706