2737
2739
با میکرو دوقلو باردارم فردا 31هفته ام تموم میشه..... خیلی سختی کشیدم تا به این هفته رسیدم...نی نی ها تموم امید زندگیمن همش میترسم زبونم لال طوریشون بشه و من بمیرم.....خیلی بهشون وابسته ام.... خدا روشکر بارداریم سالمه مشکلی ندارم اما کلا بارداری چند قلویی پرخطره.... استراحت نسبی میکنم اما خیلی میترسم نی نی هام زود بیان و اتفاقی براشون بیفته
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
همش تو اینترنت تحقیق میکنم که از هفته چند بچه زنده میمونه اما دکترم گفت کمتر از 34هفته خطر ناکه.... دایم بغض گلومو فشار میده همش فکر میکنم زبونم لاااااال قراره اتفاقی برا نی نی هام بیفته
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دوست منم دوقلو باردار بود،الان بچهاش تو هفته۳۷بدنیا امدن،سالم و سرحال،حالا دکترا گفته بودن پسرش ممکنه مغزش رشد نکرده باشه،ولی سالمه سالمه،فقط استراحت کن،اصلا کارهایی که خستت میکنن رو انجام نده
عزیزم تو باید زیباترین فکرها الان تو سرت باشه این افکار رو کاملا با تمام وجودت بخاطر دو تا فرشته ای که تو شکمته از خودت دور کن از این روزها از این لحظات لذت ببر..من دخترم 8 ماه پیش تو هفته 32 به دنیا اومد ماشالله سر و مر و گنده صحیح و سالم بچه حتی تو هفته 29 هم زنده میمونه...اصلا نگران نباش
تا تو با منی زمانه با من است.....
2738
ارکانا من الان هفته 14 ام باورت میشه از الان استرس زایمان زود رس رو گرفتم
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
واقعا 32به دنیا اومد?سزارین شدی?وزنش چقدر بود?دستگاه رفت????
نگران نباش عزیزم تا الان اومدی دیگه تا بقیه راه چیزی نمونده. در ضمن دکترم به من گفت 32 هفتگی هم واسه جنین مشکلی پیش نمیاد اگه به دنیا بیاد ولی اصلا فکرای بد نکن انشالله زودتر دو تا کوچولوت رو سالم بغل میگیری
تو ممکنه با این فکرها به خودت آسیب بزنی به کوچولوهای نازت فکر کن که از انرژی و روحیه ی خوب تو چقدر اثر مثبت و انرژی مثبت دریافت میکنند اینو جدی میگم...به فکر اونا باش و دیگه فکر بد نکن به خدا توکل کن
آره عزیزم فشار بارداری گرفتم منم از استرس بیش از حد سزارین شدم با وزن 1700 به دنیا اومد واقعا خون دل خوردم تا بزرگ شد و جون گرفت الان عالیه خداروشکر...دو روز تو دستگاه بود و کلا 5 روز بستری بود مشکلی نداشت الحمدلله
2706