2737
2739
عنوان

وزن بسیار کم جنین در هفته 35

8204 بازدید | 23 پست
سلام خانومای گلل.خوبید.من دیدوز رفتم سونو بیو فیزیکال .نمره پسرم از 10 همون 10شد .گفت عالیه.ولیییی وزنش خیلی خیلی کمه.ریز جثه هست.ت 35 هفته 1950 بود.خیلی نگرانم .چرا بزرگ نمیشه.تجربه ای دارید؟؟
اگر بعد از هر لبخندی خدا را شکر نمیکنید حق نخواهید داشت بعد از هر اشکی از او گله مند باشید.
خوب چند هفته وقت داری تغذیه ات رو حسابی بهش برس اگه مشکل قند و این چیزا نداری بستنی بخور کباب و این چیزا به دکترتم بگو برات لیدی میل بنویسه اونم خوبه _ مولتی ویتامین چی میخوری?
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
اره وزنش که خیلی کمه. به خودت بیشتر برس و اگه تونستی تا 41 هفته بچه رو نگه دار بعد زایمان کن. صبحها حتمن نیمرو بخور و غذاهای نشاسته ای کباب و چربی شیر پرچرب تو برنامه غذایی باشه

اگر عقایدتون با عقل و علم و تجربه جور درنمیاد اشکال از عقایدتون هست نه این موارد!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه 41 هفته دیره _ مدت بارداری طولانی بشه خطرات خودش رو داره مثل مدفوع کردن جنین
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
من هفته ۳۷زایمان کردم صبح زایمان گفت۲۷۰۰عصرش اومد۳۳۰۰بود.اینو گفتم بدونی سونو اصلا دقیق وزن نمیگه
خدایاااا به لطفت و حکمتت ایمان داشتم خداروشکر دوباره منو مامان کردی.*پسرم عاشقتم*
نه هیچ ربطی نداره بخور منم میخوردم ولی از مزه اش بدم میومد حتما بخور
2738
تاثیر داره بخور شوهرم میگه خوبه _ تو داروخانه کار میکنه
2706