2703
2553
یه گوشی جاوا دارم برا تماس و پیام خوبه ازش راضی م ولی برا استفاده از اینترنت و برنامه ها میخوام تبلت بگیرم میگن گوشی اندروید بهتره نظرتون چیه؟
تو خدایی هستی که میدونی هر چیزی رو چه موقع به بنده هات بدی و زندگی شون رو با یه نیم نگاهت از این رو به اون رو کنی.. بابت نگاهت ممنونم خدا جون... بابت هدیه ای که دادی... بابت همه مهربونیات....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مرسی امید جان.اتفاقا میخوام هرجایی دستم نباشه یه گوشی جمع و جور برای تماس گرفتن بهتره.
تو خدایی هستی که میدونی هر چیزی رو چه موقع به بنده هات بدی و زندگی شون رو با یه نیم نگاهت از این رو به اون رو کنی.. بابت نگاهت ممنونم خدا جون... بابت هدیه ای که دادی... بابت همه مهربونیات....
با سیم کارت چون یه وقتایی که وای فای در دسترس نیست میشه با سیم کارت وارد اینترنت شد.تبلت با کیفیت اما قیمت مناسب سراغ داری؟
2714
بهم نخندیا ولی من سر در نمیارم منظورت از 3g چیه؟
نه عزیزم چرا بخندم خودمم قبلا نمیدونستم:-) 3gنوع جدید اینترنته که سرعتش خیلی خوبه مثل وای فای .2gخیلی خیلی ضعیفه هیچ کاری نمیشه کرد . قابلیت3g داشتن خیلی مهمه که اکثر گوشی ها دارن ولی بعضی تبلت ها ندارن باید رو توضیحات تبلت نگاه کنی که قابلیت3g حتی 4g هم داشته باشه .
من به خاطر درسام زیاد مقاله اینترنتی باید بخونم واسه همین تبلت ۱۰ اینچ هواوی گرفتم.خیلی راضیم ازش. بزرگ بودن صفحه ش مشکلی واسه حملش ایجاد نمیکنه هر جوری که تبلت ۷ اینچو خواستی ببری ۱۰ رو هم میبری ولی در عوض توی صفحه بزرگ کار کردن و خوندن صفحه ها خیلی راحته
به جز از علی نباشد به جهان گره‌گشایی / طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی
مرسی مامان امید اینم یه تجربه است
2706