2733
2734
خسته شدم ازمادرشوهرم باحرفاش سرشیردادن حموم بردن کلن همجی حتی مک زدن نینیم میکه اصلن مک نمیزنه جراخوب نمیزنه شیرنداری جرا
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
عزیزم نه تنها مادر شوهر تو الان تو خیابونم بری هرکسی میخواد تجربیاتشو بهت منتقل کنه ناراحت نشو من وقتی میرفتم مهمانی هرکس که بچه داشت بهم یه توضیه میکرد
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن بیخیااااال
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
2728
2738
طبیعیه.منم هر جا میرم هر کیی یه چیزی میگه مغزم سوت میکشه نمیدونم کی درست میگه.مامان خودم با اینکه تو بچه داری خیلی کمکمه ولی اونم میگه بد شیر میدی.چرا پی پیش شله.بلد نیستی حموم ببریش.چرا رشد نمیکه .چقد سکسکه میکنه و خیلی چیزای دیگه.اولش اعصابم خرد میشد ولی الان زیاد اهمیت نمیدم
دخترم نبض زندگیم
اره اونک همه میخان به ادم توصیه کنن بخداازبس استرس دارم شیرندارم خاب وخوراک ندارم شکرخدانینیم سالمه امااونهاهمش میکن بجت ضعیفه جراشیرنمیخره
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم