2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سرویس قابلمه وظرف غذاواسباب بازی زیادوحتی لباس زیاداشتباهه من خودم خیلی ازلباسای پسرمو فقط یه بار تنش کردم به نظرمن یه تخت وکمدخوب نه فانتزی وکالسکه ولباس ولوازم بهداشتی (به جز وان حمام وصندلی سرویس) واسباب بازیهای کم خطر وهوشی لازمه
2738
کریر، واسه من فقط برای از بیمارستان آوردن استفاده شد
[smiley]s/sm_49.gif[/smiley] پیاده سازی پروژه با متلب، ترجمه عمومی، ترجمه تخصصی در زمینه های کامپیوتر و IT و هوش مصنوعی و .... ، تحقیق ، پاورپونت ، برنامه نویسی، طراحی وب سایت و ... . با قیمت پیشنهادی شما و با بهترین کیفیت 09339275145 تماس از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر shr.r.project@gmail.com [smiley]l/l_24.gif[/smiley]
ترکیب طوسى فیروزه اى یا پسته اى
و هر گاه بندگان من، از تو در باره من بپرسند، [بگو] من نزدیکم، و دعاى دعاکننده را- به هنگامى که مرا بخواند- اجابت مى‏کنم، پس [آنان‏] باید فرمان مرا گردن نهند و به من ایمان آورند، باشد که راه یابند. سوره بقره آیه ١٨٦