2703
2713
عنوان

تاپیک رسیدگی به مشکلات کاربری

62818 بازدید | 11733 پست

با سلام و خسته نباشید.

کاربران عزیز این تاپیک ایجاد شده است تا کاربران هر گونه مشکل در خصوص مشکلات فنی کاربری خود دارند به اینجا مراجعه کرده و مسائل خود را ارسال کنند. و از ایجاد تاپیکهای متفرقه جلوگیری کنند. به غیر از اینجا می توانید در تماس با ما یا به شکل پیغام خصوصی با من در تماس باشید.

سلام خانم تهرانی
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سلام خانم تهرانی، امکان اینکه تاپیک های قبلیمون به روز کنیم و تاپیک جدید نزنیم وجود داره؟؟؟؟ اگر ممکنه چطوری باید به روز کنیم؟
تایپ پایان‌نامه....تایپ فارسی و انگلیسی.... در کمترین زمان ممکن و قیمت مناسب...برای سفارش درخواست دوستی بدید لطفا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1147117&postID=45082537

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانم تهرانی خیلی زودتر ازین ها منتظرتون بودیم کاربرای طلا خانومی گلدون خانم و مامان محمد فکر کنم مد نظر خیلیا باشه مورد دوم هم اینکه چرا دوستای ما همش پاک میشن؟
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
2456
خیلی هم خوب میشه اگه یه سری فحش ها و نفرین ها نشه ارسال بشن
امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه
مشکل اصلی که من دارم اینه که قبلا وقتی کسی دوستمون بود در کنارش این چراغ انلاین نشون داده میشد ولی متاسفانه الان کنار همه این چراغ انلاین نشون داده میشه !
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
golnushآنلاین پست ها : 2735 عضویت:1393/4/8 1394/3/4 - 4:22 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستویرایش پستلینک مستقیمارسال پیغام خصوصیارسال ایمیل سلام خانم تهرانی خیلی زودتر ازین ها منتظرتون بودیم کاربرای طلا خانومی گلدون خانم و مامان محمد فکر کنم مد نظر خیلیا باشه مورد دوم هم اینکه چرا دوستای ما همش پاک میشن؟ _____________________________________ لینکهای کاربریشون رو ارسال کنید. در حال حاضر هم لیست دوستانتون مشکل داره؟
2714
لطفا کاربری به نام bahareh رو حذف کنید دوستانی حتما لینک ثبت نام این شخص دارن بشدت به دیگران توهین میکنه حتی دوستانی تصمیم به شکایت از این شخص به فتا رو داشتن لطفا رسیدگی کنید تاپیک که داشت آخرین بار درباره بربر ها بود
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
سلام خانوم تهرانی...لیست دوستان منم نصفش پاک شده نیست...ممنون اگه درستش کنید
خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
مامان الیآنلاین پست ها : 1 عضویت:1394/2/19 1394/3/4 - 4:23 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستویرایش پستلینک مستقیمارسال پیغام خصوصیارسال ایمیل سلام من تازه توی این سایت عضوشدم گیج شدم نمیدونم چطوری بابقیه دوستان عزیز درارتباط باشم کجای سایت توضیح کاملی داده تامن بتونم چطوری بادیگران درارتباط باشم ممنون میشم راهنماییم کنید _______________________________________ سلام به نی نی سایت خوش آمدید شما در تبادل نظر یعنی جایی که الان هستید و این پست رو برای من ارسال کردید، می توانید با سایر کاربران ارتباط برقرار کنید. در تبادل نظر برای سوالی که مدنظرتون است یک تاپیک ایجاد کنید و موضوع مورد نظر رو ارسال کنید . تمام کاربرا حاضر در فروم تاپیک شما رو می بینند و به شما پاسخ می دهند
جانانآنلاین پست ها : 741 عضویت:1393/12/1 1394/3/4 - 4:21 عصرگزارش پست نامناسب حذف پستویرایش پستلینک مستقیمارسال پیغام خصوصیارسال ایمیل سلام خانم تهرانی، امکان اینکه تاپیک های قبلیمون به روز کنیم و تاپیک جدید نزنیم وجود داره؟؟؟؟ اگر ممکنه چطوری باید به روز کنیم؟ _______________________________________ منظور خود را واضحتر بیان کنید تا راهنماییتون کنم
سلام خانم تهرانی، امکان اینکه تاپیک های قبلیمون به روز کنیم و تاپیک جدید نزنیم وجود داره؟؟؟؟ اگر ممکنه چطوری باید به روز کنیم؟
تایپ پایان‌نامه....تایپ فارسی و انگلیسی.... در کمترین زمان ممکن و قیمت مناسب...برای سفارش درخواست دوستی بدید لطفا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1147117&postID=45082537
دوستای قبلیم برنگشت الان دوباره درخواست دادم قبولم کردن،واسه بار دوم نخیر این مشکل برا من پیش نیومده ایشون مامان محمد http://register.ninisite.com/Profile/View-265665.aspx این هم گلدون خانوم http://register.ninisite.com/Profile/View-334699.aspx این هم کابر طلا خانومی هست که چون مبحث رو تعطیل کرده نمیتونم ببینم شما میتونین ببینینش ninisite.com/discussion/thread.aspx?threadID=1131070
2706