2733
2734
عنوان

تاپیک رسیدگی به مشکلات کاربری

| مشاهده متن کامل بحث + 62831 بازدید | 11733 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکلات جان نه عکس خودم نیست. فردا بهت تبریک میگم :)
برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2731
سلام نی نی یار عزیز خسته نباشید خواستم به اطلاع برسانم که مشکل کاربری من هنوز رفع نشده است متشکرم
(تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۷/۲۱وزن هدف۷۵.....)وزن شروع در گروه مانکن های زیبا85.وزن هدف75.با امید بر خداوند متعال تا سی اذر75شدددم
اینترنت اکسپلیر که نی ی سایت باز می کنه اما پیام نمی فرسته فایر فکس ارور 520 میده مرور گر های یوز و بیگ هم باز می کنن اما نمی تونم پیام بفرستم
(تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۷/۲۱وزن هدف۷۵.....)وزن شروع در گروه مانکن های زیبا85.وزن هدف75.با امید بر خداوند متعال تا سی اذر75شدددم
نی نی یار عزیزم لطفا ایمیل این دوستم هم تایید کنید zahrahasttam12@gmail.com. نام کاربریش zahraa12

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

2738
سلام نی نی یار جون چرا بعضی از دوستان اصلا نمیتونن تیکر بارداری هارو ببینن؟؟
من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        
سلام نی نی یار جون چرا بعضی از دوستان اصلا نمیتونن تیکر بارداری هارو ببینن؟؟
من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        
مامان حسام و هلیای عزیز از کاربریت خارج شو مرورگرت رو هیستوریش رو پاک کن بعد مرورگرت رو ببند بعد باز کن و وارد کاربریت شو. ما با کاربری شما وارد شدیم مشکلی نداشت عزیزم
برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
نی نی یار جون چرا نمیتونن بچه ها تیکر رو ببینن
محدثه ی عزیز شاید مشکل از مرورگرشون یا موبایلشون باشه
2706