2733
2734
خانما بیاید بگید وزن سونوی اخرتون با وزن موقع زایمان یکی بوده یا کم و زیاد داشته؟؟؟؟؟
هدیه با شکوه خداوند به قلب کوچکم عشقی بزرگ است که مادربودن را معنا می بخشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من 2ساعت قبل از زایمانم رفتم نیاوران چقدر هم پول دادم دکتر گفت سر بچت خیلی بزرگه ما هم کلی ترسیدیم بعد گفت چاقه 3کیلو 700 به دنیا اومد 3200بود دکتر عوضی بود بعدش که خونه اومد زنگ زدم گفتم بهشون اما چه سود نمیدونید چه استرسی داشتممممم.
دختری دوست دارمممممم.☺☻♥♥♥♦♣♠•◘○○○♥♥ خدایا شکرت وضع زندگیم روز به روز بهتر میشود.قانون جذب....زندگی عینک چوبی سبزی است که از پشت آن کاه را یونجه میبینی....♦♦♦▬☻☻☺
2738
نمیشه به این دستگاه ها اعتماد کرد.
دختری دوست دارمممممم.☺☻♥♥♥♦♣♠•◘○○○♥♥ خدایا شکرت وضع زندگیم روز به روز بهتر میشود.قانون جذب....زندگی عینک چوبی سبزی است که از پشت آن کاه را یونجه میبینی....♦♦♦▬☻☻☺
آخه چه ترسی مامان بهار؟؟؟ من آرزو داشتم بچه ام زیر 3 کیلو باشه تا راحت زایمانش کنم. اما 3900 بود و پدرم در اومد. دور سرش هم 35/5 بود نگران نباش . حتی اگه تپل هم نباشه بهش میرسی و حسابی شیر بهش میدی و خودت هم غذاهای مقوی میخوری و زود زود زود تپل میشه. ایشالا به سلامتی زایمان کنی و بارت رو سالم زمین بذاری. و همه چی برات راحت پیش بره.
واسه منم تفاوتش زیاد بود و دکترم هم از قبل بهم گفته بود خیلی وزنی که سونوگرافی میگه قابل استناد نیست و خیلی چیزها میتونه باعث خطا در اندازه گیری بشه..... شما هم بجای نگرانی واسه وزن بچه برای سلامتیش دعا کن....وزن بچه واقعا چیز مهمی نیست...
سلام دوستان کسی اگه شیر دوش خواست برا اجاره یه مرکزی هست بر ا اجاره دستگاه شیر دوش برقی من برا زن داداشم گرفتم خیلی عالی بود قیمتشم خیلی خوب هفته ای 20 تومن اینم شماره مرکزشون 09384393761 خانم هاشمی واقعا برا مادری که شیر داره حیفه دریغ کنه و شیر خشک بده