2726
سلام اگه بودید چه علایمی داشتید پری چطوری بود
«رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» خدایا شکرت که منو لایق واژه زیبای( مادر) قرار دادی، خداجونم این حس زیبا رو نصیب همه منتظرا کن .آمین
یعنی کسی نبوده
«رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» خدایا شکرت که منو لایق واژه زیبای( مادر) قرار دادی، خداجونم این حس زیبا رو نصیب همه منتظرا کن .آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه منم شنیدم
مامان و خاله ام و دختر خاله حامله هم بودن تا 4 و 5 ماهگی هم پریود میشدن
میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
من این ماه فقط یه روز شدید بود بعد یه روز لکه بینی الانم که قطع شده
منم تا ماه دوم نفهمیدم باردارم. تا ماه پنجم زمان پریودام لکهذبینی و خون داشتم. هرچیم سونو میرفتم اوایلش معلوم نمیشد براچیه ... خ.بده آدم همش استرس میگیره نکنه سقط شه. اوایلش خ مسیترسیدم و ماهای بعد عادت کردم.
2706