2733
2734
مبارکه دومی یه ذره طول میکشه تا ظاهر بشه
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مبارکه گلم
و هر گاه بندگان من، از تو در باره من بپرسند، [بگو] من نزدیکم، و دعاى دعاکننده را- به هنگامى که مرا بخواند- اجابت مى‏کنم، پس [آنان‏] باید فرمان مرا گردن نهند و به من ایمان آورند، باشد که راه یابند. سوره بقره آیه ١٨٦
پس از انجام تست یکی از سه حالت زیر ممکن است ایجاد شود: . بر حسب میزان هورمون موجود در ادرار نتیجه مثبت بصورت 2 خط قرمز طی حدود 40 ثانیه ظاهر می شود. . ظهور رنگ در فاصله 5 تا 10 دقیقه مشکوک بوده و بهتر است چند روز بعد تکرار شود. . هر نتیجه ای بعد از 10 دقیقه فاقد ارزش است و در حکم منفی تلقی می شود. مثبت: آشکار شدن دو نوار رنگی در نواحی کنترل و پائین تر از آن منفی: آشکار شدن تنها یک نوار رنگی در ناحیه کنترل نکته مهم اینک
نمایش منو بیوگرافی یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی + عکس جدید 16 مکانی که قبل از مردن باید در آن کمپ بزنید جدیدترین مدل موی عروس مدل لباس مجلسی کوتاه زنانه مدل لباس عروس James clifford رابطه مستقیم حس بویایی با سلامت و طول عمر 18 فایده سکس در ازدواج اقدام عجیب هایدی کلوم نسبت به همسرش (عکس) مشهورترین مساجد دنیا + تصاویر شبنم مقدمی: زیبایی، کیلویی چند؟ وقتی آزاده نامداری چادر را کنار گذاشت! واکنش بازیگر جنجالی “ناهید” به شلوار کوتاهش در کن! روز قشنگ بله برون و مراسم آن شمارش معکوس برای تعیین تکلیف حضور زنان در ورزشگاه‌ها مدل لباس مردانه Reservado لباس مردانه Primo Emporio آموزش ساخت مونوپاد مدل لباس مردانه Coton بیوگرافی یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی + عکس جدید 16 مکانی که قبل از مردن باید در آن کمپ بزنید جدیدترین مدل موی عروس مدل لباس مجلسی کوتاه زنانه مدل لباس عروس James clifford رابطه مستقیم حس بویایی با سلامت و طول عمر 18 فایده سکس در ازدواج اقدام عجیب هایدی کلوم نسبت به همسرش (عکس) مشهورترین مساجد دنیا + تصاویر شبنم مقدمی: زیبایی، کیلویی چند؟ دنبال کردن ما در مطالب پربازدید امروز 1 وقتی آزاده نامداری چادر را کنار گذاشت! 0 2 شوهر ایرانی «ابرو گوندش» باز هم خبرساز شد + عکس 0 3 آموزش ساخت مونوپاد 0 4 شبنم مقدمی: زیبایی، کیلویی چند؟ 0 5 کشتی نجات “ایران شاهد” و بی تدبیری آشکار: جای عزت ملی کجاست؟ 0 6 مشهورترین مساجد دنیا + تصاویر 0 7 شمارش معکوس برای تعیین تکلیف حضور زنان در ورزشگاه‌ها 0 8 بیوگرافی یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی + عکس جدید 0 9 واکنش بازیگر جنجالی "ناهید" به شلوار کوتاهش در کن! 0 10 ۱۳ عادت روزمره که باعث پیری میشود 0 11 تصاویری که یک پسر ۱۷ ساله با بالا رفتن از بلندترین برج نیویورک 0 12 تک نرخی شدن بنزین نهایی شد 0 پربازدید ترین مطالب مجله اخبار ایران > سلامت و تندرستی > بارداری و زایمان > آموزش استفاده از بیبی چک – babychek آموزش آموزش استفاده از بیبی چک – babychek سه شنبه 7 اکتبر 2014 - 11:15 علی پامناری نظرات بدون دیدگاه در اختصاصی , بارداری و زایمان , سلامت و تندرستی فیسبوک توییتر گوگل واتس اپ چقدر این مطلب مفید ، جالب ، کاربردی بود؟ (1,797 votes, average: 5٫00 out of 5) بیبی چک – babychek روش استفاده و تفسیر بیبی چک . ادرار را در ظرف تمیزی مانند لیوان یکبار مصرف جمع آوری نمائید( نکته قابل توجه اینکه ادرار اول صبح به طور معمول بیشترین غلظت hCG را در بردارد و لذابهترین نمونه برای انجام تست ادرار است.اگر چه هر نمونه ادرار ممکن است استفاده شود.) . نوار تست را از پاکت خارج سازید و تا خط مشخص(Max) در ادرار فرو برید.(دقت داشته باشید که نوار را بیشتر از این حد وارد ادرار نکنید.) . سه ثانیه صبر کنید سپس از ادرار خارج ساخته بطور افقی بر روی دهانه ظرف ادرار بگذارید. نتیجه تست بیبی چک پس از انجام تست یکی از سه حالت زیر ممکن است ایجاد شود: . بر حسب میزان هورمون موجود در ادرار نتیجه مثبت بصورت 2 خط قرمز طی حدود 40 ثانیه ظاهر می شود. . ظهور رنگ در فاصله 5 تا 10 دقیقه مشکوک بوده و بهتر است چند روز بعد تکرار شود. . هر نتیجه ای بعد از 10 دقیقه فاقد ارزش است و در حکم منفی تلقی می شود. مثبت: آشکار شدن دو نوار رنگی در نواحی کنترل و پائین تر از آن منفی: آشکار شدن تنها یک نوار رنگی در ناحیه کنترل نکته مهم اینکه شدت رنگ بستگی به مدت زمان حاملگی نیز دارد. چند نکته در استفاده از بیبی چک . تنها هنگام آزمایش پاکت باز شود و نوار فقط برای یکبار قابل استفاده است. . پاکت کوچک همراه نوار حاوی ماده سیلیکا‍زل ( جاذب رطوبت) است که بعنوان نگهدارنده میباشد..پس از باز کردن پاکت دور انداخته شود . در بیمارانی که مبتلا به سرطان هستند تفسیر تست بعهده پزشک متخصص میباشد. بیبی چک چه زمانی مثبت می شود این تست معمولا از 25-20 روز پس از اتمام آخرین روز خونریزی قبلی شروع به مثبت شدن می کند البته در خیلی افراد ممکن است تست در این تاریخها مثبت نشده و بهترین زمان چک حاملگی با این تست 4-3 روز پس از تاخیر در موعد قاعدگی طبیعی است
2706