2737
2734
سلام بچه ها روزتون بخیر من الرژیه فصلی دارم و الان دیگه شروع شده چند شبه اینقدر عطسه میکنم و ابریزش بینی و خارش و سوزش بینی دارم که نمیتونم بخوابم دارم دیوونه میشم. نمیدونم چیکار کنم قبلا اسپری استفاده میکردم ولی الان نمیدونم میشه یا نه
گاهی گمان نمیکنی و میشود. ... خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه میگن بعضی از اسپری ها برای بارداری مضره. با یه دکتر مشورت کردم گفت برو دارو رو بگیر و مواد ترکیبیش ر برای من بیار تا نظرم بدم. گفتم واقعا خسته نباشی
گاهی گمان نمیکنی و میشود. ... خدایا شکرت
2738
مریم جون چون نمیخواستم بیشتر دارو بخورم سه شبی میخوردم چند روز تحمل میکردم الان هم همینکار را میکنم چون امسال هم شیر میدم و لوراتادین تو شیر ترشح میشه میترسم
خدای مهربان امروز دوباره از خواب بیدار شدم....نفس میکشم...
عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستند... از تو ممنونم
عزیزم این مطلبو بخون ببین شاید برات مفید ممکن است که آنتی هیستامین ها برای درمان علائم چشمی و بینی مربوط به رینیت و کونژنکتیویت آلرژیک فصلی یا دائمی خارش کهیر و اگزما و نیز به عنوان درمان کمکی برای واکنش های آلرژیک نظیر آنافیلاکسی ( شوک آلرژیک ) در دوران بارداری مفید باشند فواید استفاده از این داروها در درمان بارداری بغیر از موارد آنافیلاکسی های تهدید به مرگ بایستی در مقابل خطرهای آن برای جنین سنجیده شود ولی به این دلیل که علائم حاصل از بیماری ممکن است شدیدا روی تغذیه خواب و خلق و خوی مادر تاثیر بگذارند و نیز از آنجا که رینیت کنترل نشده می تواند زمینه را برای بروز سینوزیت مستعد نموده و یا موجب تشدید آسم شود ممکن است استفاده از آنتی هیستامین ها در این دوره موثر باشد براساس مطالعات انجام شده روی حیوانات از چندین سال قبل استفاده از داروهای کلرفنیرامین ( chlor trimemton) تری فینل آمین ( (pyrabenzamineو دی فن هیدرامین ( (bendrylدر دوران بارداری مفید گزارش شده است ولی در کل کلرفنیرآمین ترجیح دارد و انتخابی است بزرگترین عارضه این داروها ایجاد خواب آلودگی در تعدادی از بیماران است در خصوص آنتی هیستامین های جدیدتر بدون عارضه خواب آلودگی اگر چه عوارض جانبی خاصی گزارش نشده است تجارب موجود در انسان نیز محدود است برخی از این داروها عبارتند از : · آستیسرول ( (hismanal · فکسوفدادین ((allegra · افشانه های بینی آزلاستین((astelin · لوراتادین((claritin · سیتربزین((zyrtec در صورتی که این داروهای قدیمی تر خواب آلودگی شدید ایجادکنند استفاده از لوراتادین و سیتریزین توصیه می شود استفاده از ضد احنقان ها ( دکونژستان ها) ممکن است با مشکلاتی همراه باشد . افشانه بینی اکسی متازوفین (afrin,neo-synephrine long-acting,etc) سالم ترین دارو از این گروه است زیرا با وجود ورود به گردش خون کمترین غلظت را خواهد داشت در حالی که سایر افشانه های بینی پس از مصرف نسبتا طولانی منجر به احتقان راجعه در بینی شده و گرفتگی آن را نشدید می کنند. در صورت لزوم استفاده از این داروها بایستی بسیار محدود شده و تنها به مدت کوتاه حداکثر سه روز متوالی مصرف شود.
خدای مهربان امروز دوباره از خواب بیدار شدم....نفس میکشم...
عزیزانم یک روز دیگر در کنارم هستند... از تو ممنونم