2737
2734
سلام و صبح بخیر به همگی من خودم 28 و همسرم 29 سالشه یکسال و نیم عروسی کردیم یکسال و 9 ماهم عقد بودیم. هردو شاغلیم. ولی خوب شغل همسرم خیلی ثابت نیست قراردادیه . خییلی هم بچه دوست داریم جفتمون.ولی میترسه همش میگه بزار شرایطمون بهتر شه . این درحالیه که من میدونم شرایط ما همینطور میمونه و قرار نیست اتفاق خاصی از لحاظ مالی واسمون بیفته. از طرفی هم مادرم میگه نگران هزینه هاش نباشین که بچه اول شما و نوه اول ماست سیسمونی کامل و ... همش با مادرمه . حالا پیشنهاد شما چیه؟ چجوری راضیش کنم؟ من مهر میرم تو 29 .دلم زودتر بچه میخواد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وقتی که من باردار شدم یه بار به شوهرم گفتم بریم برای بچه ها خودمون هم یه چیزایی بخریم مثل لباس گفت پول ندارم اونقدر دلم شکست و گریه کردم باورت نمیشه به سه روز نکشید شوهرم یه وام از شرکتشون گرفته بود که هر ماه از حقوقش کم میشد اونو بهش بخشیدن و حقوقشم زیاد کردن
2738
فکر نمیکردیم تا بیست سال دیگه هم بتونیم حتی اطراف تهران خونه بخریم بچه هام حدود نه ماهه بودن یهو پدر شوهرم گفت یه زمین داشتم فروختم برید خونه بخرید بخدا این یه معجزه بود چون هیچ وقت حرفش نبود و پدر شوهرم یه کارمند ساده بود و خیلی هم خسیس
ممنونم از راهنماییاتون البته از پارسال اسیدفولیک میخورم سونو این هفته دارم پاپ اسمیرم دادم فقط مونده ازمایش خون خوب شرایطمونو کامل میدونم چطوریه چون زندگیمونو از صفر شروع کردیم مجبوریم پله هارو یکی یکی بریم بالا یعنی با دو یا سه سال دیگه یا 5 سال دیگه شرایطمون 100% عالی نمیشه
ممنونم ارام جون باران جان فاصله سنی ریاد دوست ندارم مخصوصا اینکه همسرم بچه کوچک خونه بوده با فاصله سنی زیاد دارم میبیبنم که از وقتی یادش میاد عصای پدرومادرش بوده و هیچوقت رابطه ای که من با پدرمادرم دارم و نداشته . نمیخوام منم همینجوری شم. الان پدرشوهر و مادرشوهرم واسه من مثل پدربزرگ و مادربزرگم هستن
2706