2410
2553
من هنوز بیمارستان و دکترم انتخاب نکردم بنا به دلایلی میشه بگید اگر راضی بودید کدوم بیمارستان زایمان کردید دکترتون کی بوده و هزینه اتون چقدر بوده?
معجزه خدا رو به چشم دیدم چقدر زیباست.
سلام من سال 92 سزارین شدم و امسال مهر هم دوباره زایمان دوم مه. من تهران نیستم ولی دکترم رو تهران انتخاب کردم.دکترم دکتر رزا پرستنده چهر و بیمارستان پاستور نو. خیلی از سز اول راضی بودم واسه همین برای دومی هم میام تهران و میرم پیش دکتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
هزینه من با بیمه ارتش شد 500 و دکترم هم دستمزد نگرفت. راضی بودم چون واقعا سزارین و اتاق عمل و امپول برام کابوس بود و ایشون بطور حاذقانه و ماهرانه سزارین رو برای من به خاطره شیرین تبدیل کردن و بیشترین درد من شاید درد مثل درد پری کم بود. در بارداری هم به نحو عالی به همه چی حواسش بود. کلا سزارین من از بدو ورود به اتاق عمل تا اومدن به بخش 20 دقیقه نشد
سلام.من آذر ماه سزارین شدم تو بیمارستان پارسیان با اتاق v.i.p هزینه ام شد چهارو نیم از دکترم هم خیلییییی راضی بودم.کارش عالی بود. دکتر مژگان بیگ زاده.مطبهاش هم تو گیشا و پونک هست.اگر خواستی بگو شماره بدم.
زیباترین روزهای زندگیم دارن تبدیل به باشکوه ترین روزهام میشن... همه اینهارو ازتو دارم عشق بزرگ و بی همتای من...خیلیییی دوست دارم خودت نگه دارش باش :) آمین
2714
راستی من بیمه تکمیلی بودم و نصف هزینه با بیمه بود.دکتر هم زیر میزی نگرفت و اصلا حرفی هم نزد
زیباترین روزهای زندگیم دارن تبدیل به باشکوه ترین روزهام میشن... همه اینهارو ازتو دارم عشق بزرگ و بی همتای من...خیلیییی دوست دارم خودت نگه دارش باش :) آمین
عزیزم تا جایی که من میدونم بیمارستان خصوصی هرکی میره راضیه از سزارینش ، غریب به 7 ، 8 تامورد رو خودم دیدم ، هزینه هاشم از 4500 شروع میشه به بالا.
دختر قشنگم هلیا عاشقانه میپرستمت عزیزم
2706