2726
مهسا جون بیا توضیح بده چطور بود.منم سه قلو باردارم.دکترم گفته باید پیش معینی ریداکت کنم.اونو همه تایید میکنن.چجوری بود؟بستری شدی؟درد داشت؟تو هفته چند انجام دادی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم ببخشید دیر جواب دادم من 2 هفته پیش ریداکت کردم و تا امروز استراحت مطلق بودم .بیهوشی نداره با آمپول بی حس میکنه و کلن 5 دقیقه بیشتر طول نمی کشه .من بعد از 2 هفته رفتم سونو هم کردم شکر خدا اون 2 تای دیگه سالم بودن

سلام.اگه دکتر خواست ریداکشن کنه حتما قبلش بگید از جنین ها اکوی قلب بگیرن تا اونی که از لحاظ قلبی مشکل داره رو ریداکت کنن.

ما سه قلو داشتیم که دکتر معینی گفت بهتره یکیشو ریداکت کنید.ما هم قبول کردیم و انجام دادیم. گذشت و دو ماه مونده بود به زایمان گفت برید اکوی جنین و بعد تو اکو مشخص شد یکی از بچه ها مشکل جابجایی عروق(Tga) و سوراخ (vsd) داشت و با همین مشکل بدنیا اومد.دکتر قلب بیمارستان گفت برید به دکتر زنان بگید که قبل ریداکشن از همه جنین ها اکو بگیره.شاید اونی که ریداکت شده بود از لحاظ قلبی سالم بوده و ....

خلاصه این تجربه ما بود

سلام عزیزم ببخشید دیر جواب دادم من 2 هفته پیش ریداکت کردم و تا امروز استراحت مطلق بودم .بیهوشی نداره ...

عزیزم میشه درخواست دوستیمو قبول کنید خیلی احتیاج دارم در مورد ریداکت سوال داشتم لطفا براتون دعا میکنم

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۲/۸/۲۸.       وزن شروع ۶۷    وزن فعلی۶۱    وزن هدف ۵۸😇