2737
2739
سوده جونم راست میگی؟واقعا برای اونه؟ یعنی امیدوار باشم که منم بالاخره مامان می شم؟؟؟وقتی اینو برام نوشتی بغض گلومو گرفت. انگار برام یه رویای دست نیافتنی شده این مادر شدن.
برای همه دعا میکنم امشب. اگه خدا منو لایق بدونه...
بازم اگه کسی ایده ای در مورد سوال من داره بهم بگه.ممنون...
یا رب نظر تو برنگردد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی به من کمک کنه...من نگرانم...........لکه بینی دارم+زیر شکم و کمرم درد میکنه ...از فردا پروژه اینطور بودم اما امروز بیشتر شده؟؟؟؟!!! ...........من تاریخ پری ام 12 روز دیگه است....یعنی باید 12 روز دیگه پری بیاد....چرا لکه بینی دارم؟ کمرم هم درد می کنه و شکم هم گاهی یه درد می آد و میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی جوابم رو بده؟؟؟؟
مامان یاسمین
2742
جدی می گی سوده جان؟فکر می کنی دلیلش اینه که باردارم؟(خدایاااااااااااا) یعنی 3-2 روز بعد نزدیکی لکه بینی واسه اینه؟ من 3-2 روز یعد از نزدیکی موقعی که میرفتم دستشویی ترشحاتم آبکی و کمی داخلش خون قرمز بود. الان ترشحاتم لکه های قهوه ای شده؟!!! راستی از بعد از نزدیکی تا فرداش هم ترشحاتم خیلی زیاد شده بود....شایدم اضافه های اسپرم بود!!!!!.............................کسی اینطوری بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمکککککک
مامان یاسمین
2740
وفا جون به احتمال قوی لکه بینیت ناشی از لانه گزینی جنینه.انشالا که اینطوره...نیکای من 2 ماه و 26 روزشه ولی وزنش پایینه.
لیلا برای سلامت نیکا حتما موقع زایمان یادش بکن عزیزم.منم برات زایمان راحتی رو از خدا میخوام.
مرسی سوده جان. نگران نباش عزیزم. مهم اینه که از همه نظر سالم است و یواش یواش وزن می گیره.معمولا وقتی نی نی وزنش کمه بعد زایمان خوب وزن می گیره............سوده جان مرسی از دلگرمی که بهم میدی....خدا کنه که نی نی باشه......راستش من اصلا نی نی نمیخواستم فقط چون از نظر سنی زیاد جا نداشتم اقدام کردم...اما حالا دارم نگران میشم...خدا کنه که نی نی دار شده باشم
مامان یاسمین
سلام دوستای عزیزم

افسون جون من را فراموش نکن دعا کن دفعه دیگه من و نینی بریم امام رضا که نینی من نذر امام رضا است.

لیلا جون عزیزم مراقب خودت باش از استرس دوری کن و موقع زایمان یاد من هم باش و دعا کن

به دوستان جدید که به تازگی آمدن هم خوش آمد می گویم

بچه ها من هم 5 روز رفته بودم شمال جای همه خالی بود و پروژه هم سر جاش بود و دعا کنید این ماه به حق خانم فاطمه زهرا تمام دوستانم و خودم نی نی دار بشیم آمین
سها جان شما میدونی چرا من از فردای تخمک گذاری لکه بینی دارم؟ کسی میدونه چرا؟ من روز تخمک گذاری تزدیکی داشتم و از فرداش به مدت 2 روز لکه بینی داشتم...کسی میدونه چرا؟ ........سها جان ایشاله به زودی نی نی دار شی عزیزم
مامان یاسمین
2706