2410
2553
قابل اعتماده؟؟؟بچهها میشه اگه میدونین زودتر جوابمو بدین؟
خوشحال و شاد و خندانم ......قدر دنیا رو میدانم ......خخخخخخخخخخخخخخ
پس دیگه شک نکنم نشاط جون نه؟؟؟اخه واقعا تورا پول زور میگیرن میخوام خودم جدا جدا هتل و بلیط بگیرم واقعا دزدی میکنن حالا که باز خوبه عید خداییش خیییییییییییلی میکشن روش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
شیرین جون یکم نگران بودم شما کاملا راضی بودی؟؟بعد میدونی از کی میتونم واسه فوریه 2016 رزرو کنم ؟میخوام سریعتر رزرو کنم چون دارم سفرو هدیه میدم
2714
نه بابا تلخون جون خیییییلی تحقیق کردم واقعا وقتی های سیزن میشه 3 تومن به نفعم میشه اگه خودم برم میخوام این سفرو به همسرم هدیه بدم واسه همین میخوام تا میتونم اضافه هزینه نکنم
شیرین جون الان تا اخر 2015 داره میگی تا دوماه دیگه باز میشه لیستش؟واسه پرواز چی ؟میشه از ابان واسه فوریه رزرو کنم؟
تازه من کلی از سایتای خارجی تحقیق کردم هتلی رو پیدا کردم با همه امکانات و موقعیت مکانی عالی که اصلا ایرانی ها رو نمیبرن اونجا خب این برام مزیته
ببین عزیزم اگه با هواپیمای ایرانی بری زیاد نمیدونم. ولی با قطر یا امارات بری ارزونتر از تور در میاد واست. واسه ویزا هم به آزانسای هواپینایی تاریخ بلیطت رو بده واست میگیرن 81345 شماره هواپیمایی اماراته. تاریخ ز رو بگو قیمت بهت میدن بخوای واست تا 1 هفته رزرو هم میکنن یا برو سایتشون و اونجا بوک کن پرواز رو قیمتش میاد emirates.com
ترجمه متون عمومی و تخصصی مدیریت sh.rahimi1989@yahoo.com
برای بلیط چارتر میدونم فراز شیدسیر میگه یک ماه قبل برای چارترا زنگ بزنید. اگه چارتر ماهان میخواید که الی گشت عامل اصلی فروشه (از نمایندگی ماهان پرسیدم) میگه دو هفته قبل زنگ بزنید و پیگیر باشید.
2706