2726
من هفته دیگه موقع زایمانمه از اول بارداری همش نگران سلامتی جنین بودم امروز افتادم تو فکر شکاف لب و کام استرس همه وجودمو گرفته با سونو این مشکلات تشخیص داده میشه؟؟؟؟
هدیه با شکوه خداوند به قلب کوچکم عشقی بزرگ است که مادربودن را معنا می بخشد
عزیزم این فکرا چیه بچه ت صحیح و سالمه دور از جونش اگه مشکلی هم داشته باشه چه الان چه یه هفته . دیگه فرقی نمیکنه
بجای استرس کباب بزن بر بدن بدون پلو تا تا نی نی جون بکیره
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره قابل تشخیصه ولی اگه سونو گرافی ها بگن ممکنه مخفی کنن تا بعد زایمان بفهمی یه خانومی دو روز پیش تاپیک زده بود که بچه خواهرش شکاف لب داشته ولی دکتر سونو نامرد بهش نگفته منم از بعد این حرف انقدر استرس گرفتم شب و روز خواب ندارم
2728
قابل تشخیص هست ولی دوستان من نی نی هاتون رو بسپارید به خدا دور از جون همه نی نی ها اینقدر بیماری های بدتر هست که این لب شکری و اینها در برابرش هیچه استرس نگیرید و فکر و خیال کنید ایشالا همه نی نی ها سالم و صحیح باشن چه وقتی دنیا میان چه تا وقتی بزرگ میشن
منکه این ۹ ماه بارداری همش استرس بوده برام بچه اولم خدا رو شکر سالمه ولی نمیدونم چرا برا دومی انقد نگرانم
منکه این ۹ ماه بارداری همش استرس بوده برام بچه اولم خدا رو شکر سالمه ولی نمیدونم چرا برا دومی انقد نگرانم
2706