2703
2553
مامانا لطفا راهنماییم کنین براساسگفته سونوگرافی تا به دنیا اومدن بچم 27 روز مونده ولی امروز در حین نزدیکی با همسرم مقداری خون رقیق از واژنم خارج شد ایا خطرناکه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
معمولا تو ماه اخر میگن نزدیکی نداشته باشین بهتر چون جنین بزرگ شده وامکان اسیب بهش هست اگه حرکتش خوبه ودردی نداری خب نگران نباش ولی همیشه هم حرف سونو درست نیست که من خودم دخترم شش روز زودتر از اونچه سونو گفته بود دنیا اومد بخاطر پارگی کیسه اب
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین
نه ولی بهتره بری یه معاینه بشی البته تو بارداری محیط واژن حساس میشه و مویرگاش ممکنه پاره بشه و خونریزیش از اون باشه ولی محض اطمینان برو یه معایمه بشو شاید موکوس دهانه رحمت باشه و زایمانت کم کم نزدیک باشع
@dastankhane93
2714
افسانه جون دکتر بهت نگفت که ماه اخر نباید نزدیکی داشته باشی!
بچه ها خواهش می کنم برای براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنید ...جبران می کنم منم هر روز برای براورده شدن حاجات شما صلوات می فرستم ****اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***😍😍😍
2706