2726
یه موقع هایی خوبه ها ولی یه موقع هایی یه دفعه دو روز دستشویی نمی کنه و وای......... بعدش مکافات داریم هی خودشو نگه می داره و مقعدش درد میگیره وگریه میکنه و تورو خدا بگید چی بهش بدم؟؟؟؟؟؟؟ هر رووز روغن زیتون میدم شربت لاکتولوز و ...دکتر میگه خوب نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیاف بزار براش تا راحت دفع کنه تا وقتی موقع دفع درد داشته باشه بیشتر خودشو نگه میداره و باز هم بیشتر یبوست میگیره
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728
براى بچهوهاى کوچیک شربت گریپ میکچر میدن,خیلى خوبه
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
انجیر رو تو یه کم آب گرم خیس کن بذار بمونه بعد که نرم شد بهش بده بخوره خوب میشه.هر چی باشه از دارو که بهتره
مشکلی دارم ز دانشمند مجلس باز پرس####توبه فرمایان چرا خود توبه کمتر میکنند؟؟ واقعا چرا؟؟
روغن کرچک اولا خیلییییییی بد مزس و بچه احتمالا نمیتونخ بخوره و اینکه روده رو تنبل میکنه. بهش انجیر بده بخوره زیاااد . هر وقت فصلشش شد روزی 4.5 تا حداقل. الوی خورشتیو بنداز تو اب داغ برار قشنگ بزرگ شه بعد الو ها رو بده بخوره اون ابشم بخوره. شیاف بیزاکودیلم روده رو تنبل میکنه از الان به اینا عادتش نده. و اینکه وقتی میره دستشویی بیش از حر زور نزنه که به مقهدش فشار بیاد. هرچی مدفوع کرد بسه بقیه رو بزاره واسه بعد. هر روز تو حموم اگه وان دارین یا تو یه تشت پر اب گرم رو به داغ کن بزار بره .8...10 دقیقه توش بشینه. خیلییییییی تاثیر داره و خوبه واسه مقعدش. میتکنی شکر قهوه ای به مقدار زیاد تو نصف لیوان اب حل کنی بدی بخوره اونم سریع جواب میده
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
دو روز که شدید نیست ! دختر من گاهی یک هفته طول میکشید ! بیشترین دلیلش هم ترسه . باید کاری کنی انقدر شکمش روون باشه که ترسش بریزه . اگر کار به شیاف کشید اصلا شیاف دارویی استفاده نکن فقط شیاف گلیسیرین بگیر که نرم میکنه .شیاف دارویی اذیت میکنه بچه رو و اگر عادت کنه دیگر هیچ راهی نداری ! سنش رو بگو تا بگم خوراکی چی بهش بدی
و خدایی که همین نزدیکی است ....
تو غذاش آلو بنداز مقعدشم چرب کن حتی با سرنگ یه کم داخل مقعدشم روغن زیتون بریز
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
حماقت من رو شما تکرار نکن . ببرش پیش دکتر گوارش . من بردم دکتر فریبا صیقلی خدا پدر و مادرشو بیامرزه با یه شربت پسرم کاملا درمان شد یکماه شربت ام او ام بهش دادم و مرتب بردم دستشویی روزی ۶-۷ بار تا یاد گرفت روزی چندبار زور بزنه و نگه نداره
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706