2726
دکتربهش فنوباریتال داده تابنج روزالانم شیرم قطع کردم وشیرخشک میدم خیلی بهترهست اماجشمهاش زرده هنوزمیخام بدونم کسی اینکاروکرده وخوبشده باشه
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیلیروبینش چند بود که قرص تجویز کرده؟ دختر من تا دو ماهگی هم زرد بود ، یه بار فتوترافی شد و بعد از اون دو دفعه بیلی روبین چک کردیم و حدود هشت بود ، آزمایش ادرار و کبد و ... هم دادیم که خوب بود دکتر گفت برو به سلامت کار خاصی نمیخواد
2728
به هیچ عنوان شیر مادرو قطع نکنید به هیج وجه هیچی جایگزین شیرمادر نمیشه اگه زردی طول بکشه باید از نظر کم کاری تیرویید و عفونت ادراری هم بررسی بشه نینی حتی اگه آزمایش پاشنه پا نرمال باشه یه آزمایش خون باید انجام بشه رنگ مدفوع بچتون که سفید نیس؟؟
آسمان دلم از شوق نگاهت ابریست / به کدامین گنه از دیده ی جانم بروی؟؟
اول یازده بود الان جندروزبیش جهارده بود الان خداشکرخیلی کمترشده فقط جشمهاش زرده اماازتیروییداینهاهم داده کفت جیزی نیست
ازامروزدکترکفته شیرخودتوبده امامن میکم کامل خوب بشه زردیش وبعدبهش شیربدم میترسم برکرده زردیش
عزیزم به حرفاى اینجا اهمیت نده فقط دکتر.قضیه زردى نوزادى بسیار تخصصیه و علل متفاوت داره اگه فقط چشماش زرده که یعنى بیلیروبینش خیلی کم شده و روبه بهبوده اگه علت زردیش زردى شیر مادر باشه ممکنه تا دو ماهم زردى خفیف داشته باشه مهم سیر پایین رونده اون هست
نه خیلی بهترشده زردیش کفت دوروزدیکه قرص بده ومیتونی بهش شیرودتوبدی امامن واقعن میترسم
خوب پس روبه بهبوده دیگه کم کم انزیمهاى کبدیش تشکیل میشن و میتونه شیر مادرو تحمل کنه اصلا نگران نباش دختر خودمم تا دوماه زردى خفیف داشت شیر خشت اینا هم نده بهش جلوى افتاب و مختابى هم نذار چون به پوست و چشم بی دفاعش فقط اشعه فرابنفش میدى و ناثیر خاصیم نداره
من واقعا نمیفهمم چرا تو مسائلی که هیچچ سر رشته ایی ازش ندارین به راحتی دخالت میکنین؟!!!اونم سلامتی یه نوزاد !!!! عزیزم به حرف دکترت گوش کن،خیلی از مواقع علت زردی های طول کشیده وقتی سایر علل رد بشن شیر مادره،تو شیر مادر فاکتورهایی هست که بعضی از بچه ها انزیم لازم برای هضم اونو ندارن و در نتیجه دچار زردی میشن.درمانشم قطع شیردهی به مدت سه روزه.دکترتون کار درستی کرده.نگران هم نباش.با همین کار زردی بچتون میاد پایین
2706