2726
نینی هجده روزم دستکاه ابوندم امازردیش برکشت
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
الان دکترفنوباربیتال دوروزداد وشیرخشک بهش دادم یلی زردیش امدبایین اماهمجنان یکم زرده دکترکفت دوسه روزدیکه بهش بده قرصو
حالامیخام ببینم این قرص ضررنداره زیادش وایایواقعن اینبارزردیش خوب میشه یانه بخداکارم همش کریست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من به پسرم دادم . یعنی من ندادم خاله ام که متخصص کودکانه همون لحظه ای که دنیا اومد بهش داد. بچه ام اصلا زردی نگرفت. شنیدم دکترها میگن خوب نیست ندین ولی خاله من که دکتر قدیمی بود داد کسی هم جرات میکرد بگه نده؟ حالا نگران این دومی هستم که دنیا بیاد سریع بهش میده
2728
درضمن دکترکفت شیرودمو بهش بدم دیکه اماازبس میترسم میخام کامل خوب بشه تاجمعه ندم بهشت تاخوب بشه
عزیزم این قرص برای تشنج میدن به بچه نه برای زردی هر قرصی خواص وعوارض خودش داره همه بچه ها زردی طبیعی را دارن بعد اززایمان فقط باید مراقب باشی زردی بیش از حد نشه عزیزم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عزیزم این قرص برای تشنج میدن به بچه نه برای زردی هر قرصی خواص وعوارض خودش داره همه بچه ها زردی طبیعی را دارن بعد اززایمان فقط باید مراقب باشی زردی بیش از حد نشه عزیزم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊